• Fashion News  • Helena Christensen přichází s módní kolekcí pro H&M

Helena Christensen přichází s módní kolekcí pro H&M

Švédská značka H&M je po celém světě známá pro své různorodé kolaborace, které jsou nejvíce očekavané mezi módními nadšenci. K 30. lednu 2020 značka H&M spouští prodej módní kolekce ve spolupráci s fotografkou, tvůrčí ředitelkou a ikonickou supermodelkou Helenou Christensen. Malá a přesto promyšlená kolekce s expresivními fotografiemi květin od Heleny Christensen je tvořena souborem triček a mikin. Kolekce je dostupná v obchodech po celém světě včetně Česka, Slovenska a také online.

Talentovaná Helena Christensen je jednou z ikonických supermodelek devadesátých let, která byla zvěčněna na nesčetném počtu titulek módních časopisů. Narodila se v Kodani a nyní se především věnuje módní a umělecké fotografii – její dílo se objevuje v módních a designových časopisech, zároveň jsou její fotografie k vidění v galeriích po celém světě.

„Spolupracovat s H&M byla skvělá zkušenost, protože jsem pří focení kampaně viděla, jak mé fotografie na oděvech ožívají, zároveň bylo zábavné se znova dívat na své fotky skrz čočku. Chtěla jsem zachytit generaci zítřka, povzbudit je k tomu, aby byli sami sebou a nechali jejich osobnosti zářit, „říká Helena Christensen.

Trička, mikiny a hoodies, to je kolekce Heleny Christensen x H&M – nenucená, ale zároveň trendy. Střihy, navržené týmem H&M, zahrnují zakřivené lemy, volná trička zkrácené délky a mikiny oversized střihu. Barevná paleta bílé, černé a béžové poskytuje dokonale čisté pozadí pro Heleniny fotografie květin a dává jim tak vyniknout.

Zdroj fotografií: archiv značky H&M

Marketing manager