• Beauty  • HIT: Textilní pleťové masky

HIT: Textilní pleťové masky

Není divu, že látkové pleťové masky jsou nyní ve světě hitem. Jsou skvělým způsobem, jak dodat život vaší unavené a dehydratované pleti. Navíc díky vysoké koncentraci léčivých látek jsou tak výsledky vidět okamžitě.

Jistě jste si již stačili všimnout, že na pultech obchodů s kosmetikou se objevily tyto žhavé novinky. Látkové pleťové masky pocházejí z Asie a mají mnoho předností oproti klasickým “tekutým” maskám.

Snadné použití

Jejich největší výhodou je velmi snadné použití. Nepotřebujete žádný štětec na roztírání, masku pouze přiložíte na čistý obličej a necháte působit. V každé masce jsou otvory na oči, nos a ústa, vytvarujete ji tedy podle křivek obličeje. Díky textilii, ze které je vyrobená, skvěle drží na pokožce, takže můžete bez problému během působení dělat cokoliv jiného.

Dále tyto masky vynikají velice vysokou koncentrací účinných látek, které jsou napuštěné v textilii. Stačí, když si vyberete právě tu, která je vhodná pro váš typ pleti – vyživující, hydratační, čistící, zklidňující, regenerační.

A kde je seženete? Nyní již téměř v každé parfumerii a drogerii. Přímo dechberoucí výběr mají v Sephoře.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4