• Lifestyle  • H&M HOME ve spojení s Paper Collective přináší exkluzivní kolekci plakátů

H&M HOME ve spojení s Paper Collective přináší exkluzivní kolekci plakátů

Dodejte vašemu interiéru šmrnc! Exkluzivní kolekce tisků vytvořená kurátorem umění a distributorem Paper Collective, kde nechybí architektura, ilustrace a fotografie. Všechny plakáty byly vytvořeny exkluzivně pro H&M HOME.

„Jsme opravdu rádi, že jsme se spojili s Paper Collective. Mají fantastické cítění pro fotografii, ilustraci a umění. Tato limitovaná kolekce plakátů vypadá skvěle podohromadě, tak i samostatně, nebo ji můžete kombinovat s vintage obrazy. Naši zákazníci rádi zdobí své stěny a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jak využijí své kreativity a zakomponují tyto plakáty do svých domovů,“ říká Evelina Kravaev Söderberg, vedoucí designu H&M HOME.

Osm různých plakátů od inspirativních evropských umělců je nyní k dostáníi ve vybraných obchodech H&M HOME a v České republice k dostání pouze online.

Čtyři umělci, kteří stojí za těmito krásnými kousky

Jonas Bjerre-Poulsen/ Norm Architects

Jonas Bjerre-Poulsen je spoluzakladatelem dánského designérského a architektonického studia Norm Architects, které se zaměřuje na rezidenční architekturu, komerční interiéry a průmyslový design.

Julie Pike

Julie Pike je norská fotografka, která je především známá svou prací v módním odvětví. Juliina práce má jemný poetický nádech a vypráví silné příběhy.

Maia Flore

Maia Flore je mezinárodně uznávaná francouzská fotografka. Má jedinečný přístup k realitě a kombinuje ji s vlastní představivostí a špetkou surrealismu.

Robin Ahlgren

Robin Ahlgren je umělec a architekt interiéru sídlící ve Stockholmu. Inspirován dílem svého dědečka, který byl také umělcem, má Robin celoživotní zájem o umění a design.

Marketing manager