• Fashion News  • H&M oslaví v nové exkluzivní kolekci jedinečný styl módní ikony Iris Apfel

H&M oslaví v nové exkluzivní kolekci jedinečný styl módní ikony Iris Apfel

Koncem března se všichni milovníci módy můžou těšit na exkluzivní kolekci H&M, kterou značka připravila ve spolupráci se světoznámou ikonou stylu – Iris Apfel. Tato kolekce bude oslavou 100 let života této věčné milovnice módy, umění a originálního životního stylu. Kolekce Iris Apfel x H&M bude k dispozici na hm.com od 31. března 2022.

Iris Apfel je proslulá svým okázalým a osobitým životním stylem i odvážnými módními outfity. Prosazuje myšlenku, že styl a inspirace jsou velmi individuální a jejich hodnota nezávisí od ceny. Kolekce Iris Apfel x H&M je inspirovaná jedinečným vkusem a životním krédem Iris „více je více“. Nabízí oblečení a doplňky plné života, hravosti, výrazných barev a smyslu pro humor, které jsou pro Iris velmi typické. Je to hravá směs textur, vzorů a střihů, kde hlavní inspirací jsou motivy ze světa rostlin, hmyzu a zvířat.

Klíčovými kousky jsou žakárový oblek s výšivkou hráškových lusků a hráškem z perel, maxi objemný fialový top s tylovými volánky a komplet sukně-halenka v latino stylu s nádhernými barevnými květinovými potisky. Jestli máte rádi živé a výrazné barvy, u této kolekce si přijdete na svoje. Prim zde mají kanárkově žlutá, smaragdově zelená, zářivá fialová, sytě tyrkysová a oranžová v tónech západu slunce.

„H&M je pro mě značka, která byla odjakživa důležitým průkopníkem myšlenky přinášet kvalitní a stylovou módu za přijatelné ceny. To je přesně to, o co se snažím ve své tvorbě i já!“ Iris Apfel.

„Jsme velice rádi, že jsme mohli spolupracovat s tak výraznou osobností ze světa módy, jakou je Iris Apfel. Touto kolekcí jsme chtěli oslavit nádherných 100 let jejího života plného neutichajícího optimizmu, hravosti a kreativity. V H&M milujeme její proslulý eklektický a nestárnoucí vkus, a také způsob, jakým už dlouhá léta pozitivně ovlivňuje módní komunitu. Iris ukazuje, o čem móda skutečně je – je to způsob, jak vyjádřit, kdo jste nebo chcete být a zároveň se bavit a být kreativní.“ Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor, H&M Womenswear.

Zdroj fotografií: H&M Česká republika

Marketing manager