• Fashion News  • HOT VINTAGE TREND: vesty

HOT VINTAGE TREND: vesty

Stylová vestička povýší každý styling o úroveň výš. Tento dříve ryze pánský prvek můžete kombinovat dle libosti. Vestičku obléknete za každého počasí, lze ji totiž jednoduše vrstvit či jen tak obléknout na holé tělo. Opravdu originální kousky pak pořídíte v populárních vintage shopech či vytvoříte ze starého saka, fantazii se meze nekladou. Oblékněte vestu kdykoli vás napadne a dejte svému outfitu šťávu.

Nekonečné možnosti stylingu

Vestičku lze obléknout na holé tělo a kombinovat s kraťasy v totožném barevném provedení, na léto je ideální volit lněné materiály. Elegantně ustrojena pak můžete vyrazit třeba do práce či na schůzku s klientem. Sportovní outfit vytvoříte, pokud si vyberete oversize džínovou vestu. Pod džínovou vestu lze obléknout crop top či braletku a vyrazit na festival či k vodě. Dlouhou vestu lze nosit na boho šatech či s dlouhými kalhotami. Za chladného počasí lze vytvořit outfit složený z kalhot, vesty a saka tón v tónu. Monochromatické outfity totiž nikdy nevyjdou z módy. Vintage kousky se vzorem či kožené vesty se pak nebojte kombinovat s tričkem a pyžamovými kalhotami. Uvolněný styl si zamilujete, ať už se vydáte kamkoli.   

Nakupujte udržitelnou módu

Opravdu jedinečné kousky seženete ve vybraných vintage storech. Pánské i dámské vesty, kožené, se vzory, džínové i přešité ze sak, stačí jen zapátrat online nebo se vydat do kamenné prodejny. V Praze doporučujeme navštívit Lula Vintage Prague, GOTDAT, Recycle Store, Malé černé a Kuzmarkt. V Brně zajděte do nadačních obchodů Nadace Veronica, originální upcyklované kousky pak vytváří například Andrea Poslužná pod značkou JAZA BY AND či Hana Kubešová.

Foto: Pinterest, IG Lula Vintage Prague