• Lifestyle  • Hledáte hotel s individuální péčí a komfortem? Doporučujeme Hotel & Garden U Holubů!

Hledáte hotel s individuální péčí a komfortem? Doporučujeme Hotel & Garden U Holubů!

Většina lidí si chce občas udělat pauzu od každodenního stereotypu a někam vyrazit. Někteří volí zájezdy do zahraničí, další pak raději zůstávají v naší krásné zemi. Ale kam vyrazit, aby se vám dostalo požadované péče a komfortu a cítili jste se tam jako doma?

Moravskoslezské Beskydy – krásné a klidné místo poblíž našich hranic se Slovenskem a Polskem. A skrývá se zde jedno, na první pohled nenápadné, stavení. Kdysi dávno to bývala rekreační vila, ta byla ale v roce 2008 zrekonstruována a předělána na špičkový boutique hotel. Nese název Hotel & Garden U Holubů, podle původního majitele oné vily. V čem je tento hotel tak unikátní, že stojí za to se do něj zajet podívat?

Collage_Fotor hotel

Především – zde se skutečně budete cítit jako doma. Není řízen žádným hotelovým řetězcem, ale pouze intuicí a nápadem, kdy inspirací jsou hosté a jejich přání a tužby. Hotel není nijak velký, ale zato je velmi útulný. K dispozici máte ubytování v pokojích, které evokují různé styly, např. elegant, designblok, history, standart a nebo exclusive, který je zde pouze jeden a slouží jako luxusní apartmá pro tu nejnáročnější klientelu. Má vlastní vchod a také svůj vlastní průchod do wellness, které v hotelu najdete samozřejmě také.

Collage_Fotor pokoje

V hotelu je pro všechny připraveno stylové zázemí pro celkovou regeneraci a relax. Dopřát si zde můžete blahodárnou bylinkovou koupel, regenerující pobyt v infra kabině s mořským klima nebo třeba odborně provedenou relaxační masáž. Vzhledem k tomu, že v tomto hotelu naleznete skutečné pochopení a individuální péči, prostory wellness se snaží vždy pronajímat tak, aby bylo všem hostům dopřáno nerušené soukromí.

Collage_Fotor wellness 2

Vzhledem k tomu, že hotelový koncept dbá i na vaše zdraví, jsou veškeré prostory hotelu nekuřácké. V restauraci si můžete dopřát lahůdky z těch nejčerstvějších surovin. najdete zde i garden restauraci, kavárnu s barem, banketní sál a letní terasu.

Collage_Fotor restaurace

Hotel je díky svému osobitému přístupu ke každému hostovi velice vhodný i pro pořádání svatebních obřadů, pro něž má hotel dokonce vlastní stránky Svatby U Holubů, nebo firemních akcí, při nichž vám vyjdou maximálně vstříc a vy si je budete moci náležitě užít s veškerým komfortem, který není všude samozřejmostí.

Collage_Fotor svatby 3

Pokud jste aktivní člověk, jistě oceníte možnost sportovního vyžití. V okolí hotelu se vám nabízí možnost vyzkoušet třeba lukostřelbu, cykloturistiku, Nordic Walking, tenis a mnoho dalšího. Nedaleko se nachází také krytý bazén, golf nebo lanový park. Na projížďku po překrásném okolí si můžete zapůjčit kabriolet.

Collage_Fotor aktivity

Na své si zde přijde zkrátka každý. Je jedno, zda tohle místo navštívíte za vidinou relaxace, sportovního vyžití, firemní akce nebo rovnou svatby, ale jedno víme jistě – rozhodně nebudete litovat, že jste tento krásný a malebný boutique hotel navštívili.

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, možná vám v tom pomůže akce, v rámci které Hotel & Garden U Holubů nabízí od začátku května do konce srpna ubytování na 5 nocí za cenu nocí čtyř v pokojích Designblok a Elegant. V ceně je navíc polopenze, hodinový vstup do wellness, 50% sleva na pronájem tenisového kurtu a 20% sleva na Beskydy card. Pro páry je ideální volbou například balíček Dolce Vita. Kromě večerní návštěvy privátního SPA obsahuje také focení s profesionálním fotografem, piknik, snídani do pokoje a mnoho dalšího. Překvapte svou drahou polovičku třeba na výročí nebo k narozeninám a udělejte si radost oba tímto nezapomenutelným zážitkem!

Zdroje: Galerie Hotel & Garden U Holubů

             Galerie Svatby U Holubů