• Styling  • #HOTMAMA: ty nejodvážnější těhotenské trendy slavných

#HOTMAMA: ty nejodvážnější těhotenské trendy slavných

Holé břicho nebo bodycon mini? Kdo říká, že těhotné ženy nemůžou být sexy, pořádně se plete. Důkazem toho jsou světové hvězdy, které letos udávají trendy, a to právě v požehnaném stavu. Pojďme se podívat na ty nejodvážnější looky, které ohromily celý internet. 

Rihanna

U zpěvačky s barbadoskými kořeny nezůstalo jedno oko v úžasu. Rihanna se svého stylu pořádně chopila a zaručila si tak pozornost po celý čas svého těhotenství. Ať už to byla známá akce nebo jen každodenní procházka, svými looky rozdělila svět na dva tábory – na ty, kterým to přišlo moc a na ty, u kterých si zasloužila označení #hotmama. Zvítězila vždy síťovina nebo odhalené břicho a outfit složený z pohodlné podprsenky.

Adriana Lima

Supermodelka Adriana Lima se letos dočká svého třetího potomka. Bývalého „andílka“ z přehlídkového mola jen těžko dostanete a Adriana je důkazem toho, jak sexy ženy počas těhotenství můžou být. Kromě toho si drží svoji klasu a prestiž i mimo ně. Adriana Lima se nebojí rafinovaných průstřihů nebo velkého rozparku u šatů. 

Shay Mitchell

Velkou novinou překvapila i Shay Mitchell, hvězda z Pretty Little Liars. Jelikož je známá i co se módního stylu týká, těhotenská móda v podání mini šatů nebo těch ultra mini sakových, nikoho to neudivilo. Přeci jen šaty jsou v těhotenství velmi pohodlné. Shay má ovšem ráda své pohodlí a tak se u ní objevovaly převážně basic outfit, kde dominovalo zakulacené bříško.

Kylie Jenner

Nine již dvojnásobná maminka Kylie Jenner je ikonou sama o sobě. I v těhotenství si dopřávala kousky na tělo, které tak zvýraznily její dokonalé křivky. I za nás je to toto super tip, jak využít své těhotenství v přednost. Navíc se to dá lehce vytvořit i bez extravagantní červené.

Který outfit se vám líbí nejvíce? Na první pohled je tedy jasné, že těhotenství neznamená „stopku“ pro stylové a sexy looky. Letos se razí heslo ala ukaž břicho, takže crop topy ze skříně moc nevyhazujte…