• Styling  • Hudební festivaly se blíží! Jaký outfit zvolit?

Hudební festivaly se blíží! Jaký outfit zvolit?

Chystáte se letos vyrazit na hudební festival a nevíte, jaký outfit se na takovou událost hodí? Nemusíte se vůbec ničeho bát, zde se fantazii meze nekladou. Naopak. Čím kreativnější bude váš look, tím lépe pro vás. Avšak, dbejte na dostatečně nositelný outfit, samozřejmě zformovaného podle vašeho módního stylu a vkusu.

A kde tedy nabrat zajímavou módní inspiraci? Populární kalifornský hudební festival Coachella, který již proběhl přinesl opět hojnou dávku módních vydařených outfitů od známých osobností.

Nejen mladí, ale i „starší ročníky“ vymýšlejí bláznivé, uvolněné i sexy outfity, a dokonce i celebrity na chvilku odhodí svůj hvězdný glamour look a předvedou pod koncertním pódiem (a na baru v zákulisí) své pravé já. Někdy je to trefa do černého, někdy zase skutečný úlet. Jisté ovšem je, že fotografům ani fanouškům neuniknou, a tak se od nich můžeme inspirovat.

Třásně, ty nejkratší šortky, květinové koruny, bižuterie na tělo, kamínky na obličeji, to všechno patří ke Coachelle pomalu více než hudba. Z jednoho z největších hudebních festivalů se stalo módní molo, kde boho styl (bavlněné halenky, hnědé kotníčkové boty, třásně, třásně, třásně, motivy krojů ze zemí východní Evropy) vládne a ten, kdo odkryje více kůže, vyhrává.

A v čem se letos předvedete vy?

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11