• Fashion News  • SPORTALM GOLF aneb chcete být na greenu za hvězdu?

SPORTALM GOLF aneb chcete být na greenu za hvězdu?

Dny se pomalu prodlužují, tráva se zelená a vábí všechny milovníky golfu na green. Golfová sezóna začíná a luxusní značka SPORTALM představuje novou kolekci dámského oblečení na golf. 

Móda je na greenu stejně důležitá, jako každá jiná móda. I tato je především o pocitu, ale přesto má svá pravidla. Ke golfu neodmyslitelně patří kultura oblečení, které se říká dress code. Smyslem je dodržování zásad při oblékání. Jít hrát golf v džínách nebo v denním outfitu je nemyslitelné a je považováno za ignoraci golfové etiky.Oblečení mnohdy kopíruje všeobecné módní trendy.

Trička, bundy, vesty, kalhoty, šortky i čepice značky SPORTALM se vyznačují precizním zpracováním a vysokou kvalitou materiálů. Celá kolekce se lehce kombinuje a střihy vytvářejí ženskou siluetu typickou pro značku Sportalm. Hlavní barvy letošní sezóny budou červená v kombinaci s bílou a černou, a výrazné odstíny modré a žluté. Objevují se i květinové motivy, které dodávají kolekci originalitu na golfovém hřišti.

Podívat se na některé modely můžete v naší galerii: 
 
171016_Golf_03-0243ret
171016_Golf_01-0815ret
171016_Golf_02-0046ret
171016_Golf_08-0260ret
171016_Golf_04-0086ret
171016_Golf_05-0084ret
Ať s golfem teprve začínáte nebo už jste zkušeným hráčem, v golfové kolekci značky SPORTALM budete na greenu vždy za hvězdu! Golfová kolekce je k dostání v David Sport Harrachov, Sportalm Špindlerův Mlýn nebo online

 

Zdroj fotografií: Archiv značky

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...