• Styling  • Ideální sukně na podzim je MIDI

Ideální sukně na podzim je MIDI

Sukně do pasu s délkou lehce pod kolena. Bojíte se, že v ní budete vypadat jako v pytli a rovnou jste ji vyškrtly ze svého nákupního seznamu? Možná to byla chyba. Při jejím výběru a nákupu ale vždy myslete na to, že musí striktně sedět vaší postavě a že se v ní musíte cítit dobře.

Posazená by měla být v pase, rozhodně ne níže, jelikož by vám pak opticky zkracovala nohy. Pokud už je ve vaší skříni a lámete si hlavu, s čím ji nosit, rozhodně se vyhněte volným halenám a košilím, které nejsou zastrčené v sukni.

Midi sukně jsou objemné dost a další objem už není žádoucí. Myslete také na to, že při změnách postavy stačí navštívit šikovnou švadlenu, která spraví nevyhovující střih nebo po koupi upraví délku.

Plisovaná neboli skládaná midi sukně

Plisované sukně jsou teď na podzim velmi trendy. Pokud tedy, ve svém šatníku vlastníte sukni, ve formě skládané látky, pak ji bez váhání vytáhněte.

Krajkovaná midi sukně

Krajka je velmi žádaným materiálem. Pokud vám to finance dovolí, investujte do kvalitní, měkké bavlněné krajky, které vás nebudou dřít a vytvoří dokonalý look.

Džínová a kožená midi sukně

Velmi oblíbené materiály, jako je džínovina nebo kůžezapomenout nemůžeme. I takové materiály, vypadají ve tvaru midi sukní velmi dobře.

Ve videu najdete další outfitovou inspiraci, v poddání midi sukní.

Zdroj: 1, 2