• Styling  • Ikona stylu

Ikona stylu

Je krásná, úspěšná a skvělá herečka, ale také street stylová ikona. Ano, řeč je o Sienně Miller. Klidně by si mohla obléct pytel od brambor a stejně by byla stylová a šik. Takový dojem budí britská kočka, která září ve spoustě filmů stejně, jako ve fashion outfitech, které milujeme a necháváme se jimi inspirovat.

Nenucená krása a nezapomenutelný styl dostaly herečku nesčetněkrát do hledáčku fashion fotografů a na obálky módních magazínů.

Sienna prostě ví, jak na to. Ať už ji potkáte na ulici nebo na červeném koberci, je jedinečná, stylová a svá. A její účes je vždy skvělý, nebojí se změny a sluší jí pixie, mikádo i boho vlny.

Její styl je hravý a inspirativní. Jednou je noblesní v minimalistickém černém outfitu, jen s červenou rtěnkou po stylu Francouzek. Jindy nám bere dech v dívčí košili plné puntíků a zelených kalhotách. Velice často ji uvidíte se stylovým kloboukem.

Pokud hledáte inspiraci Sienna vám ukáže, jak na to.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...