• Styling  • Bralette: podprsenka, která patří k hitům sezóny

Bralette: podprsenka, která patří k hitům sezóny

Znáte podprsenku, kterou se nemusíte stydět ukázat – kdykoliv a kdekoliv? A kousek, který můžete nosit téměř ke všem příležitostem? Podprsenka (bralette) hravě nahradí nebo doplní váš top. Připravili jsme pro vás článek, který přiblíží tento zajímavý svršek oblečení ideální právě do letního počasí!

Jak oživit klasické tričko?

Ve světě se velmi rozšířila bralet podprsenka, která působí, jako by byla součástí klasického jednobarevného trička. I takto lze bralet nosit, pokud chcete svůj outfit oživit nebo vylepšit dalším zajímavým kouskem oblečení.

Průsvitné materiály a hluboké výstřihy

Pokud vlastníte tričko s hlubokým výstřihem nebo s průsvitným materiálem, pak zvolte právě bralet, který krásně doplní celkový look. Přidejte ještě náhrdelník nebo vrstvené řetízky, které dokonale vyšperkují váš dekolt.

Bralet a boho styl

A jak tento kousek nosit v různých stylech? V boho stylu máte volnou ruku. Bralet se nosí k šortkám, sukni, džínám – prostě ke všemu, co má ležérní nádech. Na prvním místě samozřejmě musí být vidět dokonale vytvarované bříško, právě bez něho by to nemělo takový skvělý šmrnc.

Elegantně s bralet podprsenkou

V elegantním stylu se bralet nosí v některých případech téměř zahalená pod sakem nebo jako součást celku s midi sukní. Samozřejmě, že se i zde můžete odvázat a doplnit bralet volnými kalhotami s květinovým nebo jiným potiskem a s vyvýšeným sedem. Vhodným doplňkem je psaníčko do ruky a obuv v podání lodiček, sandálků i pantoflí – to vše závisí na celkovém looku.

I sport má zelenou

V tomto případě se bralet nosí bez krajky v jednoduchém provedení. Kabelka se hodí v podobě velké tašky do ruky i přes rameno, crossbody i moderního batůžku či vaku.

Co říkáte na podprsenku v bralet stylu? Podle nás je to vkusný a skvěle kombinovatelný svršek oblečení, který by si měl najít cestu do každého šatníku.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11