• Styling  • Inspirace Seoul Fashion Week Streetstyle

Inspirace Seoul Fashion Week Streetstyle

Co se nosí v Jižní Koreji? Přinášíme vám modely přímo z ulice, kterými se můžete inspirovat. Fashion Week v Seoulu nás nadchl natolik, že jsme se rozhodli vám ukázat ty nejlepší outfity k inspiraci!

Extravagantnost, barvy, streetstyle. Tak by se dal slovy popsat tento svátek módy. Účastníci se nebáli kombinovat vzory, barvy a kousky, které by vás nenapadlo dát dohromady. Velmi oblíbené byly široké střihy. Oversize saka, kalhoty, bundy. K tomu se pojí i pásky, kterými byly tyto objemné kousky přepásány tak, aby zvýraznily křivky postavy. Za nejoblíbenější doplněk se dají neodmyslitelně považovat sluneční brýle. Těžko byste našli někoho bez nich.

Trend barevných a vzorovaných ponožek se rozrostl po celém světě. V tomhle případě čím barevnější, tím lepší. Společně s teniskami- nejlépe velikými a  mohutnými tvoří skvělé duo!

Ani rodiče nenechali své ratolesti doma. Dokonce se zdá, že je vyfikli více než sebe samotné. U dětí se opakovaly stejné trendy jako u dospělých. Velké sluneční brýle, pásky, mohutné doplňky či barevné čepice.

Zdroj