• Fashion News  • Instagram účty sportovních značek, které musíš sledovat

Instagram účty sportovních značek, které musíš sledovat

Instagram je nekonečnou studnicí zábavy, ale také motivace a sportovních eventů. Konkrétně sportovní značky, sportovci a sportovní eventy jsou na Instagramu jednou z nejaktivnějších komunit. My vám dnes představíme čtveřici značek, které byste na Instagram rozhodně neměli sledovat!

Motokrosoví nadšenci mají jasného favorita

Jedním z oblíbených motosportů mladé generace je motokros. Není se čemu divit. Je plný adrenalinu, rychlosti a neuvěřitelných výkonů. Jedním z nejvlivnějších sponzorů motosportu je značka Monster. Instagram Monster Energy byste tak rozhodně měli sledovat, pokud jste milovníci adrenalinu, rychlých a hlasitých strojů a v neposlední řadě i krásných žen.

Největší a nejlepší skateboardingová komunita u nás

Skate není jenom záliba či volnočasová aktivita. Kdejaká osoba, která se ponořila do skateboardingu na plné obrátky potvrdí, že velice rychle přeroste ve vášeň, která vás nepřestane bavit. Jednu z největších komunit u nás představuje obchod Ambassadors a jeho Instagram. Přidejte se tak ke sledování komunity, pro kterou není skateboarding pouze byznys, ale životní styl a vášeň!

Fotbal, basket nebo tenis? Všechny spojuje jedna značka!

Jen málokterá značka se může chlubit tím, že spojuje sportovce napříč desítkami jednotlivých sportů. Možná vás napadne jedna z dvou největších značek věnujících se sportovnímu oblečení. Adidas a Nike – konkrétně Nike je tou značkou, kterou myslíme my. Dlouhá tradice značky začala u prodeje basketbalových bot a dnes nabízí svým zákazníkům tisíce druhů oblečení a obuvi. Jejich instagramový účet Nike je tak povinností pro každého, kdo miluje kvalitní sportovní módu.

Těžká dřina, bojová umění a „Project Rock“

Všechny tři položky v nadpisu naprosto neomylně spojují v jedno jedinou značku především sportovního oblečení. Kdo by neznal Dwayna Johnsona a jeho věhlasný Project Rock? Tou značkou, kterou myslíte je Under Armour. Značka pro opravdové dříče potící slzy a krev. Nesledovat tak sociální sítě značky Under Armour by byla ohromná škoda!

DailyStyle PROMO: Článek je komerční prezentace značky Ambassadors

Zdroj fotografií: Pexels

Marketing manager