• Styling  • Jaké sluneční brýle se budou nosit na jaro/léto 2021?

Jaké sluneční brýle se budou nosit na jaro/léto 2021?

Jaké tvary brýlí budou trendy pro nadcházející léto? Inspirujte se našimi novými typy a oslníte svým stylem u vody či ve městě.

Hranaté tvary jsou poslední dobou hitem předních módních značek. Obdélníkový tvar obrouček dodává celému outfitu neotřelý a sofistikovaný nádech. Tento tvar ovšem sedí jen určitým typům obličeje, proto doporučujeme nejdříve vyzkoušet.

Kočičí brýle se vracejí poslední léta znovu do módy. S nádechem retra z vás dotvoří opravdovou nezávislou kočičku. Tyto brýle nosily už sexsymboly 60. let jako Brigitte Bardot nebo Merylin Monroe. Oblíbila si je i monacká kněžna Grace Kelly. Stanou se i vaším oblíbeným kouskem a součástí šatníku?

Průhledné obroučky nejsou také novinkou v módě s brýlemi. Znak přenesený z minulých desetiletí, je v současnosti největším trendem. Průhledný materiál odlehčí celý outfit. Navíc díky němu bude váš look působit vzdušně. Bát se nemusíte ani kombinací barev. Vyhrajte si s barvami outfitu a brýlí. Kombinování se může pro vás stát zábavou. Stačí se jen zasnít do barev a vůní léta. Zajímavě a přitom jemně působí kombinace modré se žlutou.

Zdroje: 0), 1), 2), 3), 4)