• Fashion News  • Jaké tenisky si pořídit do kterých se zamilujete?

Jaké tenisky si pořídit do kterých se zamilujete?

Nejpohodlnější a nejstylovější boty, které nosí a milují všichni, zažívají velký návrat v módní scéně. A jak to občas bývá, módním domům se podařilo z tenisek vytvořit nepostradatelný kousek, který kraluje světu už několik sezón. Jak tenisky nosit a které z nich musíte mít?

Fanoušci tenisek můžou potvrdit, že jsou to boty, které vlastně neomrzí, protože se dají nakombinovat podle potřeby, tak aby vás nepřestaly bavit. Můžete je nosit k šortkám, džínům, sukni, k šatům, do města, na víkend, do práce a nebo ti, co mají větší odvahu, přímo k obleku – ano časy se mění. Seženete je v kolekcích všech streetstylových značek, jako je Converse, Reebok, Vans, New Balance, Supra a mnoho dalších.

Nestárnoucí bílá barva

Tenisky v bílé barvě jsou nestárnoucí klasika, které nikdy nevyjdou z módy. Jen nyní jsou ještě stylovější než kdy předtím. A důvodu proč je milovat, je hned několik. Bílé tenisky dokážou zázrak jeden z nich je, že váš outfit pokaždé oživí.  V bílé barvě se nemusíte bát jakékoliv kombinace, i když milujete a nedáte dopustit na černou barvu. Dokombinujte váš outfit bílými teniskami a budete vypadat cool!

UX1z4cJ9QBM0ybuh-pic-jpg
qbmT5gglF7mEbm0w-pic-jpg

Nebojte se barev

Módní trendy v posledních sezónách dávají barvám zelenou. Čím zajímavější barva, tím líp. U výběru barevných tenisek se omezení neklade. Je tu velký prostor pro to, abyste se mohli konečně odvázat a vyřádit. Vyberte si mezi zářivým odstínem modré, fialové, červené, žluté, zelené nebo zkuste barvu, po které byste běžně nesáhli. Nebojte se kombinovat, variovat nebo přímo experimentovat. Velkým inspiračním zdrojem pro vás může být vaše oblíbená celebrita, influencer nebo přímo módní blogerka, protože zrovna oni se takových kombinací nebojí.

Sáhněte po výrazném a neobvyklém designu

Tenisky, které budou poutat velkou pozornost, jsou určeny pro všechny odvážlivce a teniskové fanjšmekry. Mnoho humbuku a parády na ulici uděláte s velkými, barevnými, výraznými a robustními teniskami. Ať už vám do oka padne netradiční struktura nebo právě neobvyklý vzor, využijte ho k jedinečné kombinaci  s vaším outfitem. Jedině tak váš outfit bude vypadat ironicky, ale jako celek to bude dokonalá souhra protikladů, které se přitahují.

rkORACtxnyqJzRtb-pic-jpg
HcGTqrEEMHPnM559-pic-jpg

A kde takové tenisky pořídit? Stylový výběr několika značek jako jsou značky Vans, New Balance, Supra, Obey nebo Skechers najdete online na Snapbacks.cz nebo přímo v kamenné prodejně v Praze.

 

Zdroj fotografií: Pexels

Marketing manager