• Beauty  • Dopřejte si luxusní péči o vaši pleť s FOREO UFO mini

Dopřejte si luxusní péči o vaši pleť s FOREO UFO mini

Dejte konec textilním maskám a sáhněte po opravdovém zázraku. Revoluční chytrou masku, která se postará o luxusní domácí péči o vaši pleť jen za 90 vteřin, už nebudete chtít dát z ruky!

Můžete si koupit ten nejlepší krém, ale bez kvalitní péče o vaši pleť nikdy nedosáhnete očekávaných výsledků. Na tomto faktu se shodne mnoho odborníků, dermatologů i vizážistů. Před nedávnem svět ohromila revoluční chytrá maska UFO a spolu s ní se na trhu objevila dostupnější verze jejího sourozence pod názvem UFO mini, která byla vyvinuta společností FOREO pocházející ze Švédska.

Ptáte se, co je na přístroji tak fascinujícího, že dokázal ohromit celý svět?

UFO mini spojuje nejmodernější technologie původní masky UFO se stejně futuristickým a ultra hygienickým silikonovým obalem.  Vy si tak můžete dopřát profesionální ošetření pleti jako z kosmetického salónu v pohodlí vašeho domova jen za 90 vteřin a zároveň se zbavit nutnosti používat tradiční textilní masky, které se ve výsledku neustálého nakupování prodraží.

O luxusní péči vaši pleti se postará zahřívající termoterapie, která pomůže uvolnit ucpané póry a jemnou masáží pomocí T-Sonic umožní vaší pleti důkladněji vstřebávat aktivní látky obsažené v masce. Červené ošetření pomocí LED světla odstraní známky stárnutí a podpoří produkci kolagenu.  Zelené světlo rozjasní unavenou pleť a vyrovná její tón a modré světlo zlikviduje bakterie způsobující akné a podpoří správnou cirkulaci krve.

Bez názvu-1
Bez názvu-4
Bez názvu-3
Bez názvu-2

Výhody, které vykouzlí úsměv na tváři

UFO mini můžete naprogramovat přes aplikaci v závislosti na tom, jakou aktivní UFO masku chcete zrovna použít. Stejně jako model UFO i UFO mini je možné spárovat s mobilní aplikací FOREO (dostupné pro operační systémy iOS a Android). Zařízení nabíjíte pomocí USB a žádný strach, zařízení je 100% voděodolné. Vybrat si můžete ze třech atraktivní barev: fuchsiové, mátové a perlově růžové.

Ještě stále váháte, jestli raději sáhnout po textilní masce nebo si dopřávat výhody skutečného zázraku? FOREO UFO mini si můžete objednat online na foreo.com, notino.cz a alza.cz

 

Zdroj: archiv značky FOREO

Marketing manager