• Fashion News  • Známé značky i nováčci zazáří na podzimní edici Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Známé značky i nováčci zazáří na podzimní edici Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Netrpělivě očekáváte, co vše odhalí nadcházející edice MBPFW? Máme pro vás žhavé novinky, které vám odtajní na koho se těšit, kde se bude konat a co nového přinese zářijový týden módy.

Největší módní událost v České republice, která odstartuje v termínu 31. srpna až 7. září 2018, představí kolekce módních návrhářů a značek na sezónu jaro/léto 2019. Během několika měsíců odborná komise složená ze zástupců módních a lifestylových magazínů, módního fotografa Benedikta Renče a ředitele MBPFW Lukáše Loskota pečlivě vybrala sestavu návrhářů, kteří odhalí své aktuální kolekce na příští sezónu v rámci čtyř přehlídkových dní, a to od soboty 1. do úterý 4. září 2018.

Zajímává vás, jaké známé značky i nováčci se představí na podzimní edici MBPFW?

Tak pozorně čtěte: Adam Kost, Alter Era, Blažek, Denisa Nová, Dominika Kozáková, CHATTY, Imreczeova, Jan Černý, LAFORMELA, Michael Kovacik, Nehera, Pavel Brejcha, Tereza Vu, Zuzana Kubíčková a kreativní zlínské trio Lukáš Krnáč, Vivien Babicová a Kristýna Coufalová.

Mimo selektivní výběr návrhářů a značek bude představena tvorba studentů Ateliéru designu oděvu a obuvi pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové a zcela nově na přehlídkových molech se objeví tvorba zlínského Ateliéru designu oděvu Univerzity Tomáše Bati. Součástí programu bude přehlídka Martina Kohouta, který se stal vítězem soutěže pro začínající návrháře VAN GRAAF Junior Talent. Výběr domácích návrhářských jmen bude obohacen o zvučné zahraniční hosty, a to přímo studenty prestižní japonské BUNKA Fashion Graduate University a výběr nizozemské autorské tvorby.

Bez názvu-1
Bez názvu-2
6
8
Bez názvu-4
Bez názvu-3
7

Fashion Temple se vrací na známé místo

Konání módních přehlídek Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se vrátí již na známé místo. Fashion Temple oživí jednu z nejvýznamnějších barokních palácových staveb v Praze, kterou je Clam-Gallasův palác na Starém Městě.

Vracíme se s přehlídkami do historického paláce, ale jeho prostory nyní ukážeme ze zcela jiného úhlu. Odhalíme i zákoutí, která v minulé edici vidět nebyla. Diváci tedy budou mít opět nový zážitek a dostanou se do míst, která běžně nejsou přístupná veřejnosti,“ vysvětluje ředitel pražského týdne módy Lukáš Loskot.

Těšíte se na podzimní edici tak, že se nemůžete už dočkat? Ještě chvíli vyčkejte. Předprodej VIP vstupenek na přehlídkovou část módního týdne bude zahájen v druhé polovině července. Standardní vstupenky se začnou prodávat v srpnu 2018 prostřednictvím portálu GoOut.

 

Zdroj: archiv MBPFW

Marketing manager