• Beauty  • Jarní detox: Nejlepší masky pro zdravou pleť

Jarní detox: Nejlepší masky pro zdravou pleť

Jaro je tady a společně s ním i jarní detox. Pokud jde o péči o pleť, neexistuje žádný krok, který by byl shovívavější, než maska na obličej. Ať už dáváte přednost různým pleťovým emulzím nebo hydratačnímu krému na noc, nic z toho se nevyrovná maskám na obličej, které mají díky svému koncentrovanému složení doslova magickou sílu, a dokážou vám tak během pár minut přinést zaručený výsledek. Přejete si navrátit vaši pleti zdravý a zářivý vzhled? My vám dnes ukážeme jak, a pomocí jakých masek, se váš sen stane realitou!

Na trhu se můžeme setkat s desítkami dermatologickými přípravky, které se bohužel ve většině případů minou účinkem, a přitom stojí nemalé sumy. Máte podobnou zkušenost? Také jste sáhli po nejdražším produktu s pocitem, že to tentokrát musí vyjít, a jediné, co vám to přineslo – bylo zahořklé zklamání? Ujišťujeme vás, že to bylo naposledy. Pleťové masky vás totiž zachrání.

Kurkuma & Med

Jako první vám představujeme nejlepší přírodní kombo na pleť: Kurkuma & Med v prášku, které vám umožní připravit si výživnou regenerační a pročišťující masku z pohodlí domova. Navíc je v masce obsažen kosmetický jíl, který pleť rozjasní a dodá jí potřebné minerály. Výsledkem použití masky je svěží a dokonale jemná pleť, bez akné a známek stárnutí. Prášková jílová eko pleťová maska od značky Goodie, je snadná na přípravu, díky čemuž si můžete tento luxus dopřát každý den. I bez velkého úsilí, času a utrácení peněz, bude vaše pokožka vypadat jako po návštěvě drahého kosmetického salónu.

Složení: Kurkuma, podporuje detox, obsahuje antioxidanty–chrání pokožku před stárnutím a dodává jí mladistvý vzhled. Má antibakteriální účinky a pomáhá při problémech s akné.

Med, pokožku dokonale zjemní a zanechá ji krásně vláčnou a jemnou na dotek. Díky obsahu živin pokožku vyživuje do hloubky.

Jíl, kosmetické jíly jsou známé jako přírodní péče o pokožku. Pokožku mineralizují, dodávají svěžest a hloubkově čistí.

Green Tea Purifyng Clay Mask

Druhý zázrak, vhodný pro všechny typy pleti, včetně té citlivé, je méně známá maska Green Tea Purifyng Clay Mask, od korejské značky Skin79. Ta je nyní volně dostupná i u nás v Česku. Základem této pleťové masky je kaolin, který jemně čistí a vyživuje pokožku. Eliminuje mrtvé buňky a stimuluje regeneraci tkání. Další složkou je hlína, bentonit, která má silně detoxikační a protizánětlivý účinek. V bohatém složení nalezneme i zelený čaj, který pleť regeneruje a potlačuje rozvoj zánětu. Poslední obsaženou složku tvoří prášek z červených fazolí, jenž působí jako přírodní peeling a odstraňuje odumřelé buňky pokožky. Po použití masky bude vaše pleť jemná, zvlhčená, svěží a zářivá, stejně jako jarní sluneční paprsky.

Složení: kaolin, bentonit, zelený čaj a prášek z červených fazolí

 Pure Clay Detox Mask

Poslední maska, která tvoří kompletní trio, Pure Clay s detoxikačním účinkem od významné kosmetické značky L’Oréal Paris, v sobě ukrývá montmorillonitský jíl a japonské černé uhlí, které dohromady fungují jako magnet na nečistoty umístěné hluboko v pórech. Skoncujte s matnou a unavenou pletí jednou pro vždy, a dovolte jí se znovu nadechnout! Po aplikaci hliněné masky bude vaše pokožka vypadat znovu svěží a vyvážená.

Složení : montmorillonitský jíl, japonské černé uhlí a kyselina glykolová (zbavuje pleť nečistot a přebytečného mazu, zanechává ji rozjasněnou a hebkou, osvěžuje a sjednocuje tón pleti)

Věděli jste, že se hliněné masky používají již po staletí, od dob Kleopatry, pro jejich hlavní výhody o péči o pleť? Kleopatra ve skutečnosti používala hlínu z řeky Nilu a arabské pouště jako součást svého každodenního rituálu krásy, před více než 1800 lety!

Zdroje: 1, 2, 3 4, 5, 6, 7, 8 9, 10, 11