• Fashion News  • Jedinečná spolupráce P.E Nation a H&M

Jedinečná spolupráce P.E Nation a H&M

Bylo to 5. března kdy se, jako první australská značka, P.E Nation spojila se švédským módním gigantem H&M. Jedná se o vysoce očekávanou spolupráci v historii maloobchodu a vůbec první spolupráci H&M se značkou se sportovním oblečením. Australská značka P.E. Nation byla založena v roce 2016 a za krátkou dobu svojí existence si získala masivní publikum, a to díky svým elegantním, ale funkčním módním siluetám a stylům. Ve spolupráci s H&M tak vznikla kolekce pro všechny aktivní a sebevědomé ženy, pro které je důležité sebevyjádření, osobitý styl a individualita.

P.E Nation je populární australská značka, která stírá hranici mezi každodenní módou a sportovním oblečením. Značku nosí třeba Gigi Hadid, Elle Fanning a Kourtney Kardashian. Společně s H&M nám přináší kolekci inspirovanou retro stylem, kterou budete chtít nosit před, během i po cvičení. H&M stejně jako značka P.E Nation sdílí vůli vytvářet udržitelnější módu v designu, kvalitě a materiálech. Proto jsou veškeré oděvy v této kolekci vyrobeny z nejméně 50% udržitelnějších materiálů, jako je 100% organická bavlna a recyklovaný polyester. Zakladatelky značky sportovního oblečení P.E Nation, která vznikla před čtyřmi lety v Sydney, jsou podnikatelky Pip Edwards a Claire Tregoning. Modely jsou inspirovány jejich aktivním a rozmanitým životním stylem, jsou totiž nejen podnikatelky, ale také milovnice sportu a módy. Designérky tedy spojily své síly a navrhly sportovní modely s nádechem streetwear módy. Jednotlivé kousky jsou prodyšné a trendy, přesně takové, aby ženám po celém světě přinesly sportovně laděný design pro každodenní nošení.

„Ve spolupráci s H&M chceme, aby ženy na celém světě žily sebevědomější, živější a módní život a žonglovaly se svou rychlou městskou existencí,“ říkají Pip Edwards a Claire Tregoning, spoluzakladatelky P.E Nation.

Kolekce H&M x P.E Nation zahrnuje activewear oblečení, plavky, sportovní podprsenky a doplňky v designech P.E Nation se zaměřením na udržitelné textilie navržené ve spolupráci s interním týmem H&M. V kolekci naleznete vše od legín přes trendové cyklistické kraťasy po retro sportovní ponožky a ledvinky. Designy P.E Nation jsou spojeny s barevnou paletou H&M. Jedná se o všestrannou kolekci připravenou jak k nošení na tréninky, tak pro denní nošení. Velice stylová je plisovaná sukně i mikina s kapucí. Barevná kolekce je plná velkých log a výrazných zipů. Všechny kousky spolu dobře fungují, je velmi snadné je kombinovat. Modely jsou cenově dostupné pro všechny fanoušky sportovního oblečení P.E Nation, které jsou jinak daleko dražší. Rozdíl v ceně od standardních kusů P.E Nation je výsledkem obchodního plánu společnosti H&M nabídnout módu a kvalitu za nejlepší cenu udržitelným způsobem. Pip Edwards a Claire Tregoning uvedly, že chtějí vytvořit kolekci, kterou by bylo možné nosit celý den, každý den a zároveň musí být flexibilní, funkční a stylová.

„Abychom vám mohli nabídnout nejlepší cenu, je toho dosaženo nákupem ve větších objemech, s vlastním designovým týmem, žádnými prostředníky, účinnou logistikou a nákladovou silou v každé fázi,“ řekl mluvčí společnosti H&M.

Kolekce H&M x P.E Nation bude dostupná v obchodech H&M po celém světě a na webu hm.com. Kolekce je limitovaná, u nás je dostupná v H&M Myslbek Praha, H&M Westfield Chodov Praha a H&M Centrum Černý Most Praha. Řada položek již byla vyprodána, takže pokud si novou kolekci nechcete nechat ujít, musíte jednat rychle. Buďte aktivní a stylovou ženou v každém okamžiku vašeho dne.

Foto a video: archiv značky H&M