• Fashion News  • Karlie Kloss spojuje síly s ADIDAS a přichází se sportovní kolekcí

Karlie Kloss spojuje síly s ADIDAS a přichází se sportovní kolekcí

Spojení úspěšné americké modelky Karlie Kloss společně s všudy známou sportovní značkou Adidas přináší kolekci, ve které se jednoznačně kombinuje pohodlí a zároveň se vrací k základům streetwearu. První část kolekce se dostala na světlo světa již 1. prosince a sklízí velké úspěchy napříč celým světem. Sportovní podprsenky, parky, či tenisky, tohle vše přináší spojení Karlie Kloss x Adidas.

Kolekce je navržená samotnou americkou špičkou ve světě modelingu, a to Karlie Kloss společně s Josephine Aberg, viceprezidentkou odpovědnou za design ve společnosti Adidas. Kolekce se vyznačuje variabilností, kdy jednotlivé kousky lze užít jak na sport, tak i na běžné nošení. Jedná se tak jednoznačně o kombinaci pohodlí, zároveň se však značka snažila navrátit ke kořenům streetwearu.

A co nám kolekce konkrétně nabízí? Vybere si jednoznačně každý! Od sportovních podprsenek až po oranžové tenisky. Jednotlivé kousky z kolekce můžete kombinovat s vašim každodenním šatníkem tak, aby vznikl streetwear look, jak tato kolekce původně i zamýšlí. Nemění se nic na tom, že značka Adidas i při vytváření této kolekce zůstala věrná svým osvědčeným materiálům a technologiím AEROREADY, která vám umožní zůstat v suchu při jakékoliv fyzické aktivitě.

První část kolekce již vyšla 1. prosince, ovšem na druhou si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat. Odhaduje se, že druhá část se na veřejnost dostane až v roce 2021.

Kolekce odkazuje nejenom na spojení streetwear a sportovní módy, ale hlavně na samotné ženy. Smysl této kolekce je tedy mnohem hlubší, než se na první pohled může zdát. Karlie Kloss x Adidas má inspirovat ženy po celém světě, aby se při sportu zaměřily na zlepšení nejenom postavy, ale i také samotné mysli.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7