• Fashion News  • Louis Vuitton odtajňuje tvář nových modelů kabelek Capucines

Louis Vuitton odtajňuje tvář nových modelů kabelek Capucines

Měkká na dotek, architektonická geometrie a nezaměnitelný styl: taková je kabelka Capucines, pojmenovaná po vůbec prvním butiku Louis Vuitton, který byl otevřen v roce 1854 na adrese rue Neuve-des-Capucines. V průběhu let se stala jedním z nejikoničtějších designů tohoto módního domu. Tato kabelka je symbolem know-how tradičního výrobce zavazadel, ztělesňuje jeho hodnoty a DNA. Každou sezónu se představuje v nové interpretaci v duchu aktuálních trendů. Letos v zimě si značka Louis Vuitton vybrala jako tvář nových modelů kabelek Capucines elegantní Olympii of Greece.

Nové kabelky Capucines jsou ženské a rafinované, pohrávají si s detaily ze světa šperků. Model Mini v pudrově růžové zdobí iniciály LV v perleťovém odstínu, kabelku ve velikosti BB a smaragdové barvě zase jemné iniciály LV z perleti paua. Sofistikované a nadčasové, prošívané a vyšívané BB modely z jehnětiny pokračují ve svém dialogu s kvítkem Monogram: tuto sezónu přichází na řadu černobílý kontrastní reliéf, který kabelkám propůjčuje jemnost a hravost zároveň.

Bez ohledu na to, zda si ji vyberete v khaki barvě – must have této sezóny – nebo v nejmódnější kombinaci černé, šedé a burgundské, dostupné ve velikosti PM, za každých okolností bude nepřehlédnutelným trendy doplňkem. Ať už ji budete nosit v ruce nebo přes tělo, promění se v dokonalého společníka každé stylové ženy pro všechny denní i večerní příležitost.

Zdroj fotografií: archiv značky Louis Vuitton

Marketing manager