• Fashion News  • Kate Bosworth for TOPSHOP
main

Kate Bosworth for TOPSHOP

Po první úspěšné spolupráci hollywoodské herečky Kate Bosworth se značkou TOPSHOP, kdy navrhla letní kolekci, kterou tvořily módní kousky vhodné na letní festivaly, je tu druhá kolekce, tentokrát určená pro nadcházející zimní sezónu. Kolekce nese jednoduchý a výstižný název „The Collection“. Kate při navrhování kolekce spolupracovala s návrhářským týmem Topshopu  a společně tvořili kolekci tak, aby vyvážili mužskou a ženskou stránku, kombinací prvků upnutých na tělo s oversized, což je Kate velmi blízké, protože sama říká, že velmi ráda kombinuje dámské a pánské prvky a to se snažila dostat i do své nové kolekce.

„Kolekce je klasická a šitá na míru“, říká Kate. Barvy byly inspirované Pietem Mondrianem, sytá červená, bílá, černá a stříbrná. „Na podzim jsme chtěli vytvořit luxusní kousky s výrazně minimalistickým přístupem“. Co se týče doplňků, kabelky jsou velkých rozměrů, nahoře srolované a ve formě psaníček, pásky jsou v lesklém provedení nebo s popraskaným efektem a boty jsou vysoké a špičaté. Celý outfit dotahují do konce brýle – pilotky či wayfarer.

V kolekci můžeme najít jednoduchá trička s výstřihem do V, úzké kožené kalhoty, oversized kabáty, šifonové košile, sukně úzké i áčkového střihu.

oversized coat

metallic skirt

leather trousers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A skirtred belt

chifon shirt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“The Collection” obsahuje 46 modelů, jejichž cenová výše se pohybuje od 35 liber, ale může se vyšplhat u některých kousků až na 500 liber. Na režii videoklipu a na fotografiích se podílel, stejně tak jako při minulé kolekci manžel Kate Bosworth, filmový režisér Michael Polish.

Kate Phelan, kreativní ředitel značky Topshop o kolekci říká, že obsahuje vše, co potřebujete, když chcete vytvořit jednoduchý a moderní styl bez námahy.

Kolekce je dostupná od 24. října 2013 v obchodech Topshop a na internetových stránkách http://www.topshop.com/en/tsuk/category/clothing-427/the-collection-starring-kate-bosworth-2383313

 

kate whitekate coat kate shirt

kate

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroje fotek: www.topshop.cz, www.vogue.co.uk