• Styling  • Katka Kadlecová: Jak na velký módní restart vašeho šatníku?

Katka Kadlecová: Jak na velký módní restart vašeho šatníku?

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste si nechali projet svůj šatník odborníkem? Jak se říká, šaty dělají člověka a my nemůžeme než souhlasit. S módní stylistkou Katarínou Kadlecovou, která se módě věnuje již přes 20 let a má za sebou pozici hlavní stylistky Miss České Republiky, jsme se podívali na reorganizaci šatníku nebo třeba basic variace či outfity „první pomoci.

Slovy Katky Kadlecové: Styl je jako naše DNA. Přitom zásadní vliv na to, co se nám líbí a bereme jako nějakou normu, má to, co vidíme okolo sebe. I tak mě tento svět nesmírně inspiruje a naplňuje. Nezapomeňte proto, že móda je pouze stav vaší mysli.“ 

Katčiny kurzy jsou od počátku navrženy tak, aby vytěžily z původního šatníku co nejvíce a dalo se na základních kouscích stavět pomocí kombinování či doplňků. Začíná se proto módním restartem neboli úklidem stávajícího šatníku. V dalších částech se pak Katka zaměřuje na stylingové tipy s ohledem na velikosti od XS až po XL. Inspirovat se můžete také na jejím Instagramu!

Basic kousky

Základem každého šatníku je pocit, že se člověk cítí dobře v tom, co nosí. V rámci základních kousků, mezi které nepochybně patří džíny, košile, sako nebo bílé tričko, je důležité myslet i na doplňky – obuv, kabelky i spodní prádlo. Katka tyto kousky nechává spolupracovat napříč všemi styly, takže už nikdy nepřijde věta „nemám co na sebe“. 

Dress code

S pozváním na důležité akce přichází i dress code a otázky, co je tím vlastně zamýšleno. Katka v rámci kurzu osvětluje nejen klasické „Black Tie“ či „Cocktail“, ale i „Black Tie Creative“ či „White Tie“. 

Efektivní balení

Rozdíl mezi letní dovolenou a výletem na 5 dní v zimě cestovní kufr rozhodně pocítí. Efektivní balení pomůže nejen snížit stres při jakékoliv cestě, ale i pocit a fotografie z dovolených.  

Outfity první pomoci

Módní kombinace, které nikdy nezklamou, ať pro denní, nebo večerní nošení. Jakkoli to zní pohádkově, lze jich dosáhnout a jedná se o kombinace základních kusů, které má v šatníku úplně každý.Katka poskytuje následující typy kurzů: Reorganizace šatníku, Asistované nákupy, Styling kurz a Online kurzy včetně E-learningu a konzultací.

Katka poskytuje následující typy kurzů: Reorganizace šatníku, Asistované nákupy, Styling kurz a Online kurzy včetně E-learningu a konzultací.