• Fashion News  • Rozchoďte zimu v Converse Counter Climate

Rozchoďte zimu v Converse Counter Climate

Converse nepatří jen do sekce letních doplňků. V nové kolekci Counter Climate představuje zateplené boty, které se hodí do chladnějších dnů. Zároveň přichází s novými modely a tvary bot.

Značka Converse s novou řadou Counter Climate ukazuje, že nabízí nepřehlédnutelné, a přitom praktické boty po celý rok. Nové teplejší modely bojují s nepřízní počasí pomocí kvalitních materiálů, pohodlí, ale také cool designu.

Chuck 70 AT-CX CC, seznamte se

V nové řadě objevíte model Chuck 70 AT-CX CC, kterým značka přestavuje nový tvar. Boty jsou voděodolné s extra ochrannou platformou z odlehčeného materiálu. Část podrážky je vyrobená ze zbytků gumového odpadu.

Jsou inspirované horskou turistikou, současně si ale zachovávají kouzlo Chuck 70, takže si je můžete ve městě vzít kamkoliv, aniž byste rezignovali na svůj styl. V nové řadě jsou k dostání v celočerném a vínovém provedení.

Starý známý, ale v teplém kabátku

Ikonický model Chuck 70 získal zimní verzi, díky které budete mít nohy v teple a suchu. Disponuje měkkým vnitřním kožíškem se speciálně zesíleným lemováním, vyšívanou Converse plackou a OrthoLite tlumící vrstvou ve vnitřní stélce. Povrch boty, kterou si můžete pořídit v pískové nebo vínové barvě, má zesílenou Polyester vrstvu.

Objevujte s Chuck Taylor All Star Terrain

Chuck Taylor DNA se vepsalo do zimní boty, která vás podrží během všech sychravých dnů a díky funkčním technologiím nezklame. Můžete v ní v klidu vyrazit do města i do přírody. Kombinuje ochranné a hřejivé materiály v tlumených barvách s výraznými žlutými detaily. Kožený povrch je voděodolný a poskytuje extra ochrannou vrstvu. Ideální boty pro ty, kteří chtějí stále objevovat a neposedí ani v zimě.

Třikrát flís

Trojice novinek s typickou podrážkou pro modely Lugged 2.00 CC HI tvoří terénní Chuck Taylor, které milovníky Converse a cool bot určitě potěší. Nejvyšší model je specifický robustní podrážkou a gumovým lemováním, které nejen chrání, ale vytváří dojem pracovní boty, která definuje nový městský styl. Flísový vnitřek udrží nohu v teple a pohodlí a speciální poutka vám umožní snadné nazouvání.

Kotníkové modely Lugged 2.00 CC X HI v růžové a zelené kůži mají také flísový vnitřek. Dva háčky, které doplňují šněrování, evokují terénní botu.

Nové modely si můžete prohlédnout na Converse All Stars členech – DJce Nill Garcon, influencerce Lindě Kušmirkové a designérovi a skejťákovi Žeňovi Grygorievovi. Všichni jsou oblečení do nové kolekce, která je k dostání v Converse obchodě ve Westfield Chodov.

Zdroj: Converse Česká republika