• ppl talk  • Kayture
Kayture

Kayture

Kristina Bazan neboli Kayture.

V této době, jedna z nejslavnějších blogerek, založila blog v lednu roku 2011 a to se svým partnerem Jamesem Chardonem. Jeden z nejvlivnějších blogů ve Švýcarsku a jedno z největších jmen na celém světě, to je Kayture! Díky blogu, docílila svých snů, stala se jak stylistkou, modelkou, kreativní ředitelkou, tak nejnověji i zpěvačkou. Také se v současné době začala věnovat psaní své první knihy. To je sen, snad každé ženy!

Kayture

Název Kayture vznikl podle její přezdívky Kay a slova couture. Hned se zařadila mezi nejlepší a nejsledovanější blogy. Kayture má jedinečnou pověst v módním průmyslu, okamžitě si ji všimlo Vogue, Cosmopolitan nebo Elle. Účastnila se různých projektů, kde si vyzkoušela role např. reportérky,”style maker”, také je zvána jako exkluzivní host značek jako Chopard, Louis Vuitton, Jimmy Choo, Lancôme či Yves Saint Laurent.

Kayture

Díky svému úspěchu neustále cestuje se svým přítelem po celém světě. Kay je blogerka, která sdílí se svými čtenáři její vášeň pro módu, a nebojí se ukázat, jak žije ve svém světě, možná proto má milióny věrných čtenářů!

Není tato slečna dokonalá? V roce 2012 se stala novou exkluzivní tváří Louis Vuitton v propagačním videoklipu k “Gstaad Boutique Resort”. Rok 2013, ji zase přinesl první otevření módní show Mango v Moskvě a focení pro ruské Vogue! Opravdový úspěch předešlého roku je, že se stala první blogerkou na světě, které začala pracovat pro Cartier. A to jsou jen jedny z mála dalších úspěchů, kterými se Kayture může pochlubit.

Kayture

Pokud Vás zaujala, tak jako mě, určitě koukněte na její stránky Kayture.com nebo na její fb stránky. Jsou plné inspirací a fotek, které jsou opravdu božské!

Kayture

 Zdroj