• Fashion News  • Trendy obuv podle Chiary Ferragni

Trendy obuv podle Chiary Ferragni

Nevíte jaké si na jaro pořídit mokasíny či baleríny? Co takhle zkusit něco výrazného a třpytivého? Nové kousky z kolekce Chiary Ferragni oživí a podtrhnou jakýkoliv outfit.

Chiara Ferragni je známou italskou blogerkou, tato práce už ale rozhodně nespočívá jen v přidávání článků s outfity. Její blog The Blonde Salad (zároveň také název první knihy, kterou vydala) je dnes spíše lifestylovým magazínem a e-shopem, na kterém se podílí celá skupina lidí včetně samotné Chiary.

1Highsnobiety_Chiara-Ferragni_Luigi-Miano-copia

The Blonde Salad byl založen v roce 2009 a od té doby získal mnoho ocenění. Chiara spolupracovala s módními domy jako Christian Dior, Louis Vuitton či Chanel. Zúčastnila se také různých televizních show a objevila se na červeném koberci na filmovém festivalu v Cannes. Do svého žebříčku “vlivných pod 30“ ji v roce 2015 umístil časopis Forbes. Chiara se také objevila na více než padesáti obálkách nejen módních časopisů, z toho více než třikrát na obálce Vogue.

 

S navrhováním obuvi a doplňků začala Ferragni v roce 2013. Její značka je známá motivem mrkajícího oka. Boty jsou vyráběny na jihu Itálie z pravé kůže s ručně šitými detaily.

V nové kolekci se na většině kouscích opakuje i ono ikonické „flirtující“ oko a převládají třpytky. Nově se objevují i kozačky. Kromě balerín a mokasín začala Chiara navrhovat také tenisky, slip ony a nově i mikiny. Ovšem k těm nejkrásnějším párům z kolekce patří podle nás popelkovské sandálky s hvězdičkami a střevíčky se srdíčky. U nás můžete vybrané kousky z kolekce pořídit v prodejnách Beltissimo.

 

 

Zroje: 1, 2, 3, 4-9