• ppl talk  • Veronica Biasiol- mladá, krásná a velmi inspirativní blogerka

Veronica Biasiol- mladá, krásná a velmi inspirativní blogerka

Krásná, sexy, mladá, cílevědomá, to všechno jsou přídavná jména, která se dokonale hodí k nadějné blogerce Veronice Biasiol. Určitě neváhejte zkouknout její blog www.veronicabiasiol.com . My vám nyní přinášíme rozhovor, ve kterém se o této slečně dozvíte více.

Jako první bych se tě ráda zeptala, co tě vedlo k tomu založit si módní blog?

Celkově miluji módu a prostřednictvím blogu se dají skvěle sdílet nápady, navíc psaní je něco, co mě opravdu baví!

Snímek obrazovky 2015-10-14 v 22.24.07

O čem tě nejvíce baví psát?

Není vyloženě jedno téma, na které bych se zaměřila, naopak móda a styl je tak široké odvětví, že by byla škoda se držet jednoho tématu. Takže já většinou píšu články ze života, něco, co by mě samotnou, jako čtenáře zajímalo.

Jaké je vlastně tvoje celé jméno?

U mého jména se často lidé pozastavují. Vznikl kolem toho trochu chaos. Moje celé jméno je Veronika Horáková – Biasiol (italské příjmení)

unnamed-4-2

Co nejraději děláš ve svém volném čase?

Volného času je teď bohužel míň a míň, když se ale najde nějaká ta volná chvilka, trávím čas s rodinou, přítelem nebo s přáteli.

Kde všude je možné tě sledovat?

Rozhodně Instagram! Stala jsem se na něm opravdu závislou. Novinky tedy převážně na Instagramu, potom také Facebook a Ask.fm.

Jak dlouho se již věnuješ blogování?

Pamatuji si, že můj první blog jsem založila když mi bylo asi 9. Začalo to u přidávání fotografii, dále blogu o celebritách a pak už blog nabral takový směr, jak ho znáte teď. U www.veronicabiasiol.com  jsem zatím necelý rok.

Na podzim půjdeš na střední školu, můžeš nám prozradit na jakou a proč?

Rozhodovala jsem se mezi Obchodní akademií a Průmyslovou školou Textilní, volba nebyla lehká, ale moje láska k módě byla silnější. Vybrala jsem si místo, kde budu 4 roky moct dělat věc, která mě opravdu baví a to navíc v doprovodu lidí z oboru. Tudíž Textilka v Liberci vyhrála!

12400487_10204292265906817_2211357950683530464_n

Máš velmi krásnou postavu, která určitě nebude zadarmo, mohla bys našim čtenářům dát nějaké tipy, jak takové postavy docílit?

Moje jediná rada a zároveň věc, kterou se sama řídím je, aby jste cvičení brali jako něco, co vás naplňuje a co vás baví. S pozitivním naladěním jde rozhodně všechno líp! Takže do toho jděte s odhodláním udělat něco pro sebe! Ne pro ostatní, nebo pro to, aby na vás lidi koukali líp, ale pro váš skvělý pocit.

Jsi mladá, krásná a máš celý život před sebou, máš už nějaké plány do budoucna, své sny, čeho bys chtěla v životě dosáhnout?

Blog a psaní je věc, která mě hrozně baví, pokud to bude možné, ráda bych se tomu věnovala i dál. Co ale dělat v životě, je dle mého názoru dost předčasné řešit, rozhodně chci u oboru zůstat, ale zatím se jen nechat vést.

Ráda bych na závěr poděkovala všem čtenářům a hlavně magazínu DailyStyle, který mi umožnil zúčastnit se focení a rozhovoru. Rozhodně to pro mě byla velká zkušenost!

xoxo Veronica Biasiol