• Fashion News  • Kendall Jenner opět jednička. Kdo další patří mezi 6 nejlépe vydělávajících světových modelek?

Kendall Jenner opět jednička. Kdo další patří mezi 6 nejlépe vydělávajících světových modelek?

Za každým úspěchem stojí velká dřina. Ve světe modelingu to je také velmi náročné. Každý čeká to nejlepší, a když nejlepší jste, pro změnu se vás někdo snaží shodit. Pojďme to brát ale optimisticky a připomeňme si, kdo tento rok patří mezi opravdové hvězdy. Přinášíme vám 6 nejlépe vydělávajících světových modelek.

Kendall Jenner

Tento rok pro ni byl ale opravdu úspěšným. Kromě kampaně pro značku SKIMS, kterou vlastní její sestra Kim Kardashian, kdy její mirror fotka obletěla snad všechny sociální sítě, si vytvořila exkluzivní kolekci ve spolupráci s About you. V průběhu roku si také střihla již tradičních kampaní pro Calvin Klein, dále pak kampaň se značkou Jacquemus a nebo si pod taktovkou Kylie Cosmetics vytvořila make-up kolekci KENDALL. Sečteno, podrženo, její letošní výdělek činí 40 milionu dolarů.

Rosie Huntington-Whiteley

Rosie se může pyšnit dlouhodobou kampaň pro anglickou značku Marks and Spencer, kdy má za sebou velmi úspěšné kampaně. Další její tvorba během toho roku byl drop se značkou Giaborghini, Krom toho je je její největší láskou její vlastní značka kosmetiky Rosie Inc. kterou nejen vlastní, ale “propůjčuje” i zde svůj jemný obličej. Sečteno, podtrženo, letošní výdělek činí 32 millionu dolarů.

Adriana Lima

Velmi známá, dá se říct i legenda z mola Victoria’s Secret Adriana Lima se letos také vyšplhala vysoko. Stala se tak čtvrtou nejlépe placenou světovou modelkou za rok 2021. Během roku například spolupracovala na kampani pro hodinkářskou společnost Hublot. Sečteno, podtrženo, letošní výdělek činí 31 milionu dolarů.

Cara Delevingne

Cara Delevingne měl jistě každý aspoň chvíli jako vzor. Tento rok se objevila v mnoha kampaní kosmetických produktů značky Dior. Vidět ji můžeme například u ikononickpu Dior Lip glow. K tomu vytvořila kolekci ve spolupráci s Pumou a mezi focením stihla rozšířit vlastní rodinnou značku prosecca Della Vite do USA a Švédska. Sečteno, podtrženo, letošní výdělek činí 31 milionu dolarů.

Gigi Hadid

Už rok 2020 Byl pro modelku průlomový a to z jednoho hlavního důvodu – narozením její dcery Khai. Americká topmodelka ale ani v roce 2021 nelenila a krom výchovy své dcerky, promenád na mole si střihla i pár krásnách kampaní. Mezi ně patří i ta pro Ralph Lauren Fragrances. Sečteno, podtrženo, letošní výdělek činí 19 milionu dolarů.

Bella Hadid

Bella Hadid jde bok po boku své sestry. Nafotila plno kampaní, například kolekci FW21 pro Lanvin, novou kolekci pro Versace a nebo fotila i pro podznačku Marca Jacobse – Heavn. Sečteno, podtrženo, letošní výdělek činí 19 milionu dolarů.

Zdroje fotografií: Pinterest, Instagram, oficiální fotky značek