• Beauty  • Největší make-up trendy na Met Gala 2022, které si zamilujete i vy

Největší make-up trendy na Met Gala 2022, které si zamilujete i vy

Na letošním Met Gala konaném již v tradičním květnovém termínu se celebrity předvedly v plné parádě. Tématem galavečera byl pozlacený glamour, přítomné dámy ani pánové nezklamali a vsadili na dobové drama i romantickou estetiku. Outfity slavných byly středem pozornosti všech módních magazínů. Dnes se však zaměříme na trendy v líčení, které můžete vynést i mimo červený koberec. Nechte se inspirovat především u světově uznávaných modelek a dejte svému líčení šťávu.  

Svěží vzhled

Zdravě vypadající pleť s bronzovým nádechem a šťavnatými rty i přirozeně upravené obočí, nude make-up se vrací na výsluní. Naučte se precizní práci s rozjasňovačem a zvýrazněte lícní kosti, nos i čelo. Za dokonalým vzhledem Hailey Bieber stála vizážistka Chanel Nina Park, k líčení použila krémový bronzer, lícní kosti vytvarovala pomocí korálové a rty ozdobila růžovým balzámem. Stejná vizážistka se postarala i o prozářený make-up HoYeon Jung. Supermodelka Kate Moss vsadila na vlnitý účes i červené rty a byla jako vždy okouzlující. Rudá rtěnka pak ozdobila i rty Gigi Hadid, která též ponechala líčení přirozené a lehce rozzářené.

Výrazné barvy

Oční stíny v sytých barvách rozprostřených po celém očním víčku i pod obočím a extrémně zvýrazněná líčka, to je další nadcházející trend. Nejen ve fashion, ale i v beauty jsou totiž žádané zářivé pastelové barvy. Americká zpěvačka Normani zvolila zelené oční stíny a tváře zahalila do fuchsiově růžové. Pastelově modrým stínem sahajícím od vnitřního koutku oka až po obočí byla nalíčena modelka Quannah Chasinghorse, která svým vzhledem vzdala hold tradičním indiánským kmenům. Červený look pak předvedla nastávající maminka britská herečka Sophie Turner. Její rezavé dlouhé vlasy jí dokonale ladily s očními stíny a červenooranžovou rtěnkou.

Sexy linka

Precizně nakreslená a protažená linka nikdy nevyjde z módy, zaručuje totiž přitažlivý vzhled téměř bez námahy, stačí pouze cvik a pevná ruka. Na červený koberec linku vynesly takové hvězdy modelingu jako Kaia Gerber a Kendall Jenner. Kaia svůj přitažlivý look podtrhla třpytivými stíny, růžovými rty a kudrnatou hřívou. Kendall pak zaujala odbarveným blonďatým obočím, které jí vizážistka Mary Phillipsová zafixovala gelem na obočí od Kylie Cosmetics. Už také začínáte trénovat rovnou linku?

Foto: 1, 2, 3, 4, 5