• Lifestyle  • Koho sledovat na populární aplikaci TikTok? Bavte se a smějte se!

Koho sledovat na populární aplikaci TikTok? Bavte se a smějte se!

Světem proslulá aplikace je pro někoho žroutem času, ale někdo se na ní i rád inspiruje a pobaví se. My vám představíme účty, které vám stoprocentně dodají denní dávku legrace!

Be Ha Nguyen – Style With Me, @behanguyen

Be Hu neboli Míšu můžete znát i z jiných sociálních sítí něž je zrovna TikTok. Míša je úspěšnou youtuberkou. Její tvorba si prošla velkou změnou a dle našeho názoru, změnou k lepšímu. Předává skvělé tipy svým mladším, ale i stejně starým či starším sledujícím. Krom youtuberství je i úspěšnou influencerkou na Instagramu, kam pravidelně přidává plno zajímavých informací nebo třeba outfitových videí.

Na jejím TikToku nenajdete klasické tanečky či herecké scénky. Míša se snaží využít krátká videa pro inspiraci. Můžete se dozvědět o vietnamských zvycích, naučit se rychlé a zdravé recepty. Poslední dobou je aktivní i v DIY příspěvcích. Často u ní najdete i tipy na originální styling jednotlivých módních kousků. Pokud ještě žádný takový kanál nesledujete, Be Ha je tou správnou volbou!

https://www.instagram.com/tv/CBvVwu5n54I/?utm_source=ig_web_copy_link

Aprés Chic, @valentynaap

Val je stejně jako Míša youtuberkou, influencerkou, ale také natáčí podcasty, které můžeme za celou redakci jen a jen doporučit. Val je neskutečně silná dívka, která si prošla poruchou příjmu potravy a nebojí se o této nemoci mluvit. Na svém kanále zveřejňuje svou cestu, která určitě není jednoduchá. Všem ukazuje, že je normální holka, jako všechny ostatní. Umí si ze sebe udělat srandu a tím namotivovat mnoho slečen.

Její TikTok je plný denních sestřihů. Ukazuje lidem jaké má pokroky ve cvičení. Co daný den jedla a cvičila či jak se jí daří nová výzva, kterou se rozhodla dodržovat. Také nechybí zdravé recepty. Pokud se alespoň z části zajímáte o fitness nebo zdravý životní styl, můžeme vám tento účet jen a jen doporučit.

https://www.instagram.com/p/CAIkRfOgY0P/?utm_source=ig_web_copy_link

Young Emperors, @young_emperors

Mladý pár z Francie, který neskutečně baví své fanoušky jak na Instagramu, tak na už zmíněném TikToku. Jejích zvláštností je přidávání příspěvků, kdy jejich oblečení do puntíku ladí. Oblékají se stejně nebo alespoň do stejných barev.

Pokud jste fanoušky módních či artových videí, jejich účet vás bude zaručeně bavit! Mladý pár si vyhrává s každým videem. Je vidět, že je jejich práce baví a naplňuje. Navíc oceňujeme jejich přirozenost, protože se nebojí si ze sebe udělat na internetu legraci. A to je v této době, plné nenávistných komentářů velmi těžké.

Brittany Xavier, @brittany.xavier

Tento účet bude zaručeně bavit všechny milovníky módy. Pokud hledáte tipy na aktuální trendy nebo jen nevíte, jak je nosit, začněte sledovat profil této mladé stylistky. Brittany ví, jak jednotlivé kousky nosit a také se vyzná v tom, jak je zkombinovat.

Brittanin TikTok je plný videí, kde porovnává jednotlivé outfity, co se ceny či kvality týče. Ukáže vám, co rozhodně nekombinovat a jakých kombinací se naopak nebát. Vysvětlí vám, jak rozumět jednotlivým stylům a jak si najít ten svůj.

https://www.instagram.com/p/CCrDn6NAzcY/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj fotografií: Pexels