• Beauty  • Krásná pleť nejen v letních vedrech

Krásná pleť nejen v letních vedrech

Čím více stoupá teplota, tím více se snižuje kvalita ovzduší. A čím větší teplota, tím se více naše póry rozřiřují. Všechny nečistoty, které jsou v ovzduší se snáze zachytí mezi vrstvou opalovacího krému a make-upem a okamžitě uspávají naše póry. Naštěstí švédská značka v péči o krásu FOREO přináší řešení pro odstranění každodenních nečistot, potu a prachu, které se zachytávají na vaší pleti.


„Navzdory tomu, že v nás léto většinou vzbuzuje představy venkovních barů, grilování a do bronzova opálené pleti, může být v těchto dnech negativní stránkou pocit nepohodlí a extrémně zatížené pleti. Jedna ze studií dokonce ukázala, že v přílišném horku jsou lidé méně ochotní si vzájemně pomáhat. Víme, že v mnoha zemích v Evropě nejsou na tak vysoké teploty zvyklí, a proto přicházíme s portfoliem čisticích technologií LUNA, které jsou skvělým pomocníkem při obnově čistoty a svěžesti pleti na konci horkého a namáhavého dne.“ říká Steve Thomson, marketingový ředitel značky FOREO.

Čištění pleti je nezbytné především v horkých dnech, kdy by kombinace UV paprsků a nečistot mohla mít pro pleť katastrofální následky. Nicméně pobyt venku není jedinou hrozbou pro naši pleť. Extrémní teploty často vedou k výrazně delšímu pobytu v klimatizovaných prostorách, což má negativní vliv na pleť, neboť dochází k její rychlejší dehydrataci a degeneraci.

Pro ultra hygienické a hloubkové čištění, které vás dokáže zbavit následků letních veder (99,5 % mastnoty a nečistot), použijte některý z portfolia silikonových čisticích produktů FOREO LUNA, které přinášejí profesionální výsledky v pohodlí vašeho domova. FOREO LUNA 3 udržuje pleť svěží a čistou. Více než 20 milionů zákazníků na celém světě již objevilo sílu hloubkového čištění pro zdravou, hygienicky čistou a zářivou pleť s Foreo.

Pro více informací o produktech FOREO navštivte www.foreo.com.
Produkty FOREO zakoupíte na foreo.com, alza.cz, douglas.cz a notino.cz.

Zdroj: archiv značky Foreo