• Events  • Která z žen letos ovládla předávaní Oscarů? Posuďte sami…

Která z žen letos ovládla předávaní Oscarů? Posuďte sami…

 Kdo letos nejvíce zabodoval ve svém outfitu? Předávaní Oscarů proběhlo a my vám přinášíme ty nejhezčí šaty celého večera. Tak která žena podle vás letos ovládla předávaní těchto výjimečných cen?

Jennifer Aniston

Jennifer opravdu zaválela, na afterparty Oscarů dorazila v těchto okouzlujících sexy šatech od značky Versace. Snad nikdy nevypadala víc sexy, než tentokrát. Bravo Jennifer!

gallery-1488204330-gettyimages-645865142

Dakota Johnson

Hvězda Padesáti odstínů zvolila nádherně padnoucí a dost neobvyklé šaty od značky Gucci a doplnila je luxusním šperkem Cartier.

hbz-the-list-best-dressed-oscars-dakota-johnson_1

Emma Stone

Emma Stone si vybrala šaty z poslední kolekce od Ricardo Tisci coutore pro Givenchy. Šaty doplnila náušnicemi od Tiffany & Co.
Co vy na to?

hbz-the-list-best-dressed-oscars-emma-stone

Kirsten Dunst

Že je černá barva nudná? Velmi se mýlíte! Kristen vypadala jako princezna. Šaty jí padnou a byla v nich velmi sexy. Dior to prostě umí….

hbz-the-list-best-dressed-oscars-kristen-dunst_1

Nicole Kidman

Zajímavé výšivky na šatech od značky Armani padnou Nicole jako vyšité. Ještě, aby ne…

hbz-the-list-best-dressed-oscars-nicole-kidman

Alicia Vikander

O této dívce se říká, že umí značku Louis Vuitton nosit. A něco na tom bude, gotické, krajkované šaty by slušely málo komu tak, jako Alicii. Velmi pěkné!

hbz-the-list-best-dressed-oscars-alicia-vikander_2

Taraji P. Henson

Stále platí pořekadlo, že „méně je někdy více“. Henson byla v těchto sametových šatech opravdu dokonalá. Spadlá ramena šatů dodávala třešničku na dortu a diamanty vypadaly k celému outfitu opravdu bez chyby. Šaty jsou značky Custom Alberta Ferretti.

hbz-the-list-best-dressed-oscars-taraji-p-henson_1

Zdroj: 1, 2, 3