• Nezařazené  • Rukávy podle módního světa 2017

Rukávy podle módního světa 2017

Ptáte se, jaké střihy si pro vás módní návrháři letos připravili? Určitě jste již viděli, např. v časopisech, na internetu a nebo přímo v obchodech, zvonové rukávy, rukávy s volány či zvýrazněná ramena. Prostě rukávy všeho druhu, a to hlavně výrazné! Ukážeme a poradíme vám, jak tento hit letošního roku nosit.

Zvonový, rozšířený střih se poprvé objevil v 70. letech, kdy tehdejší doba přála extravaganci a experimentování. Není se proto čemu divit, že se rozevlátý a zároveň velmi šik look dostal i na horní část oděvu. Inspirujte se, jak zvonové, balónové či volánové rukávy nosit!

Zvonové rukávy

Collage_Fotor rukávy

Volánové rukávy

Collage_Fotor rukávy 3

Balónové rukávy

Collage_Fotor rukávy 2

Jak tento trend nosit?

Pokud je něco výrazné, nepotřebuje to už další přehnaný styling. Nechte rukávy vyniknout s jednoduchými kalhotami, džínami nebo minimalistickou sukní. Šperk postačí jeden. Například masivní náušnice nebo dlouhý jemný šperk na krk. Kabelku zvolte rozhodně do ruky či přes rameno v podobě crossbody tašky.

Kde jsou k sehnání?

Momentálně jsou šmrncovní rukávy k sehnání ve většině módních řetězcích. Podívejte se například do obchodů značek Mango, Bershka, ZaraAsos nebo třeba do Pull and Bear.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15