• Events  • Kurz modelingu pro mladé začínající modelky!

Kurz modelingu pro mladé začínající modelky!

Je tvým snem být součástí modelingu, ale nevíš jak na to? Pak je tento kurz pro tebe to pravé! Agentura Verona pořádá již tradiční kurz modelingu, který by sis neměla nechat ujít. 

Stát se modelkou není vůbec jednoduché. Českobudějovická agentura Verona, spolu s finalistkou České Miss 2010 Kateřinou Votavovou, pořádají kurz modelingu. Těšit se můžete i na Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou a herečku Andreu Kerestešovou.

collage
Vše začne 15.7. 2016 v 9:00 hod, kurz potrvá do 17.7.2016 20:00 hod. Kde? V luxusním hotelu Biograf v Písku, Gregorova 124.

Přihlásit se může každá z Vás ve věku od 13 let do 25 let s nejméně 170 cm.
Vítaní jsou však i chlapci ve věku od 17 leto do 30 let nad 180 cm.

Těšit se můžete na tři dny plné skvělých zážitků a nových zkušenností. Pobyt v příjemném, čtyřhvězdičkovém hotelu s plnou penzí.

Jak na spravný Catwalk ukáže topmodelka Kateřina Votavová, poté budete mít příležitost vyzkoušet si své nové znalosti v praxi. Konat se bude i módní absolventská přehlídka! V galerii Sladovna 16.7. 2016 od 20:00 hodin se absolventi předvedou veřejnosti. Ten nejlepší získá model od módního návrháře Lukáše Bartoně, poukázku na fotomakeup, předplatné lifestylového časopisu a krásné dárky od partnerů kurzu. Těšit se můžete i na besedy s herečkou Andreou Kerestešovou a Českou Miss 2015 Nikol Švantnerovou. Budete mít jedinečnou možnost nafotit profesionální fotografie, snapshoty a natočit videa.

Bližší informace naleznete na internetové stránce http://www.agenturaverona.cz