• Lifestyle  • Ideální letní doplněk? Propadněte kouzlu šperků z Bali!

Ideální letní doplněk? Propadněte kouzlu šperků z Bali!

Letní horké dny se blíží a ať už je budete trávit na pláži, či v Praze na Náplavce, měli byste u toho vypadat vždy stylově. Nepostradatelným společníkem jsou bezesporu různé šperky, které rozzáří i ten nejobyčejnější outfit. Ty z Bali navíc mají přímo magické schopnosti.

Léto vyzývá k dobrodružstvím, novým zážitkům, svobodě a uvolněnosti. A přesně tak by měly vypadat i vaše outfity na dovolené. Zapomeňte na upnutou pouzdrovku a lodičky, dopřejte si pohodlí v podobě bílých romantických halenek, květovaných šatů a volných tunik. Nechte se inspirovat hippie, či boho stylem a vsaďte na třásně, krajku a vzdušné poloprůsvitné materiály. Vše nezapomeňte doplnit ani vhodnými šperky. Masivní zlatý náhrdelník nechte doma a raději se poohlédněte po rozkošných korálkových náramcích či náhrdelnících, které budou třešničkou na dortu vašich letních outfitů.

MalaCollective_spring2016_005

Kolekce pro jaro 2016 je velmi povedená, který šperk si získal vaše srdce?

 

Skvělou volbou mohou být například šperky značky Mala. Kromě toho, že jsou stylové a pohodlné, budou pro vás i malým talismanem. Mala šperky jsou totiž ručně vyráběné na Bali, požehnané samotným šamanem a poté putují do všech koutů světa – třeba až k Vám. Každý z nich má určité schopnosti odvíjející se od materiálů, ze kterých je vyroben. Většinou se jedná o kombinaci nejrůznějších kamenů, které mají moc zmírňovat stres, působit proti depresi, podporovat pozitivní mysl, apod. Můžete si tak vybrat šperk s konkrétní mantrou, jež vás bude doprovázet na všech vašich letních dobrodružstvích.

Bez názvu-1

Náramek Beach Babe symbolizuje život na pláži spolu s burácením vln a teplým vánkem. Růžový kámen posiluje pocit sebelásky a quartz crystal pomáhá při bolestech hlavy. Náhrdelník My Life Is Energy se skládá z amazonitu, který zklidňuje nervový systém a kouřového křemene zmírňujícího stres.

Jaké šperky nosíte v létě nejraději Vy?

Zdroj fotografií: Mala šperky


Mala šperky můžete nakupovat na stránce Jóga Market.