• Lifestyle  • Květinová bomba Sole’s flowers.

Květinová bomba Sole’s flowers.

 „Když barvy a vůně se slily v tvar, vznikla z toho květina.“- říkal kulturní publicista Otto František Babler.

Skutečné holky, co milují ikonické filmy jako Ďábel nosí Pradu a Sex ve městě a vášnivě sledují módní trendy. Díky jejich společným zájmům vznikl tým Sole’s flowers. Hlavou jim probleskl nápad. Jen ty nejkrásnější kytice pro pocit radosti… tato myšlenka se jim zalíbila a výsledkem se stala spolupráce, která trvá už skoro rok.

Každá krabice od Sole’s flowers je jedinečná a je vytvořena ze sezónních květin tak, aby upoutala a potěšila. Květiny jsou v krabici naaranžovány ve floristické hmotě napuštěné vodou. Květy tak vydrží čerstvé minimálně týden, stejně tak jako klasická vázaná kytice ve vodě.

Tým Sole’s flowers připravili širokou nabídku kytic a květinových krabic. Kouzlo je v tom, že každý zákazník má možnost vybrat si kytici přesně podle svých představ. Nechte si ji uvázat přes internet nebo telefon. Ušetříte spoustu času, protože vše pohodlně zařídíte ze svého domova a také budete mít jistotu špičkové kvality. Rozvoz květin zajišťují po celé Praze. Doporučují květinové potěšení.

Vybíráte květiny pro speciální příležitost? Hledáte jedinečné blahopřání k narozeninám nebo na svadbu? Originální dárek k jmeninám nebo chcete překvapit své blízké? V nabídce vázaných kytic Sole’s flowers na vás čekají jen ty nejkrásnější. Kytice na míru vašim představám. Jednak kytice zkombinují na základě vašeho vlastního vkusu anebo na doporučení pečlivého týmu Sole’s flowers. Kytice jsou laděné do výrazných nebo pastelových odstínů a kombinují různé druhy květin – například růže, tulipány, gerbery, chryzantémy a další. Sole’s flowers udělají radost z kteréhokoli koutu světa.

IMG_3296