• Beauty  • Kylieskin – nová kosmetická řada od Kylie Jenner

Kylieskin – nová kosmetická řada od Kylie Jenner

Je jí teprve 22 let a už má vlastní kosmetickou řadu. Řeč je o nejmladší miliardářce Kylie Jenner.
Zprvu se věnovala hlavně dekorativní kosmetice a pro svůj velký úspěch se její kosmetická řada rozrůstá o kolekci pro péči o pleť.

https://www.instagram.com/p/BzcAhIGBfkj/

Podle magazínu Forbes má kosmetický průmysl po celém světě cenu 340 biliónů. Modelky, zpěvačky a další celebrity tak mají velkou příležitost zaujmout své sledující a fanoušky. Stačí jako první krok použít svou kosmetiku a pak propagovat na sociálních sítích. Každá další žena či dívka chce přeci vypadat jako ona slavná hvězda…

https://www.instagram.com/p/B0meenRhGqe/

Kosmetika Kylie je na vysoké úrovni co se kvality týče. Při výrobě spolupracuje s těmi nejlepšími laboratořemi, kde dohlíží, aby vše bylo na jedničku. Kosmetika má velice elegantní až minimalistický design ladící do pudrově růžové a bílé barvy.

Poslední aktuální kolekcí z kosmetické řady Kylie Skin je letní tělová kosmetika. Všechno je bezkonkurenčně veganské, bezlepkové, bezparabenové, bezsulfátové a vhodné pro všechny typy pleti. Letní kolekce má lehkou kokosovou vůni, snadno se aplikuje a je velice příjemná.

Všechny novinky můžete sledovat na profilu @kylieskin, abyste zůstali informováni. Jak by řekla Kylie: „Všechno to začíná kůží.

Zdroj: Archiv značky KylieSkin
Instagramový profil KylieSkin