• Lifestyle  • Lenošení na gauči: 6 tipů na skvělé seriály, které stojí za pozornost

Lenošení na gauči: 6 tipů na skvělé seriály, které stojí za pozornost

Je teprve únor, ale už teď nám rok 2022 přinesl několik skvělých seriálových počinů. Přinášíme vám 6 tipů na top seriály, které přímo vybízejí k tomu pohodlně se usadit na gauči a nechat se unášet příběhem. Tak jdeme na to!

Ozark

Čtvrtá série amerického drama seriálu Ozark je konečně tu! Finanční poradce musí prchnout se svojí rodinou z Chicaga do městečka Ozark v Missouri, aby zde vypral 500 miliónů dolarů pro drogového lorda. Co všechno může udělat spořádaný člověk, aby zachránil sebe a svojí rodinu? Od dob Perníkového táty víme, že cesta do pekla je dlážděna těmi nejlepšími úmysly.

Euphoria

V létě roku 2019 seriál Sama Levinsona spustil hotový poprask. Euforie v čele s talentovanou Zendayou, držitelkou Emmy za ztvárnění Rue, se stala syrovým a explicitním obrazem života mladých lidí, který je plný drog, traumat a závislostí. Nyní už je na HBO GO k vidění prvních pět dílů a už je více než zřejmé, že série číslo dvě zašla ještě do větších hlubin, než jsme si mohli myslet.

Jmenuji se Georgina

Máma, influencerka, tanečnice, podnikatelka a taky partnerka Cristiana Ronalda. Georgina Rodríguez v dojemném portrétu dává nahlédnout do svého každodenního života. Jmenuji se Georgina je přesně ten typ nenáročného seriál, u kterého si skvěle odpočinete.

Žena v domě přes ulici od dívky v okně

Ne, neupsali jsme se. Toto je celý název nového krimi seriálu od Netflixu. V centru dění je Anna, která sedí u vína, dívá se z okna a sleduje, jak život plyne bez ní. Když se však naproti přes ulici přistěhuje pohledný soused, Anna začne vidět světlo na konci tunelu. Tedy až do chvíle, kdy se stane svědkem hrůzné vraždy. Nebo to byl jenom přelud?

All of Us Are Dead

Pro studenty korejské střední školy to byl běžný školní den. Dokud se ze školní vědecké laboratoře nevrátil student nakažený neznámým virem. Infekce se šíří mimo školu a po celém poloostrově, armáda zoufale vyslýchá psychotického učitele přírodních věd, který to všechno začal. Studenti se zatím snaží přežít, dokud nepřijde pomoc. Tento jihokorejský hororový seriál předčí všechna vaše očekávání!

Archive 81

Archivář dostane za úkol dát do pořádku sbírku poškozených videokazet. Zjistí, že je dokumentaristka Melody Pendrasová natočila během vyšetřování nebezpečné sekty. Jak je Dan vtahován do Melodyina příběhu, nabývá přesvědčení, že ji může zachránit před děsivým koncem, který ji potkal před pětadvaceti lety. Archive 81 je napínavou podívanou napříč dvěma časovými rovinami. Tuto temnou sérii si na Netflixu nemůžete nechat ujít.

Zdroj: IMDb