• Lifestyle  • TOP 6 seriálů na Netflixu, které budou bavit všechny módní nadšence

TOP 6 seriálů na Netflixu, které budou bavit všechny módní nadšence

Nejlepší období na sledování seriálů je rozhodně podzim/zima. Ven by totiž ani psa nevyhnali, takže jediné co nám zbývá je hodit nohy nahoru, pustit Netflix a užít si tak trochu domácího kina a pohodovou atmosféru. Na Netflixu najdete seriálů nespočet. Co ale ty o módě? Pojďme se dnes podívat na to, které módní seriály si rozhodně nesmíte nechat utéct a budou vás bavit.

Dynasty

Seriálový hit, který byl po několika letech natočen znovu. Dynastie se točí kolem impéria rodiny Carringtonových. A jelikož jsou v každé rodině vztahy trochu napjaté, tohle se dá charakterizovat jako jedno velké d-r-a-m-a. I přesto si ale myslíme, že u jednoho dílu denně nezůstanete. Kromě rodinných dramat seriál zaujme módou. Carringtonovi patří mezi smetánku a podle toho to taky vypadá. Velké večerní róby jsou samozřejmostí.

Emily in Paris

Seriál, který spatřil světlo světa minulý rok a všichni netrpělivě čekáme na druhou řadu. Pokud jste ho tedy ještě neviděli, tak teď to napravte. Američanka Emily (Lily Collins) se vydá do Paříže za prací. Působí jako social media manažerka v marketingové společnosti, kam má i mimojiné vnést trochu americký pohled z oblasti marketingu. Navíc její vášní jsou krom sledování nejnovějších trendů na sociálních sítí i sledování trendů ze světa módy. Nebojí se kombinací, proto se stala i velkou inspirací i v našem normálních světě.

PS: už 22. prosince vychází druhá řada. Plán na vánoční svátky máme jasný.

Bold type (Troufalky)

Třem nejlepším kamarádkám rozhodně troufalost nechybí. Poznaly se v práci – jedna žurnalistka, druhá social mág a třetí asistenka, která si později splní svůj návrhářský sen. Díky tomutu seriálu, který je inspirován životem bývalé šéfredaktorky módního časopisu Cosmopolitan, Joany Coles, nakouknete do světa módy raz dva a stanete se tak součástí redakce.

Holky na drátě

Čtyři ženy, telefonická společnost, 20. léta 20. století Madrid. I když seriál o módě přímo nevypráví, naše oko stejně zaujmou kostýmy. Můžeme si tak připomenout, v čem se chodívalo dříve, co bylo v pořádku a co naopak za hranicí. Celkově seriál pojednává o bilanci mezi prací, vztahy, dobovou politkou a dobrým přátelstvím.

Velvet

Seriál, kde je „móda“ posvátné slovo. Módní dům Velvet, který má své počátky v Madridu, se kromě unikátních návrhů a příležitostí může pyšnit snad tím nejdůležitějším – rodinnou atmosférou. I když vztahy tam jsou občas propletené, všechny zaměstatnance spojuje jejich láska k Velvetu, módě a k ostatním. Samotné modely vás vrátí o pár desetiletí zpět, ale jelikož tam jde hlavně o módu, koukat se na to budete s radostí.

Příští módní trend

Na Netflixu lze sledovat i reality show. Sice to není přímo seriál a jde o soutěž, ale kdy jindy načerpat inspiraci. Milovníci módy prosím zbystřete… Deset dílů, každý na jiné téma. Kde jinde se učit nejnovějším trendům než u Přístí módní trend.

Zdroje fotografií: Netflix, ČSFD