• Lifestyle  • Tvůrci seriálu Squid Game připravují druhou sérii!

Tvůrci seriálu Squid Game připravují druhou sérii!

Většina světa propadla seriálu Squid Game na Netflixu. Jestli i vy patříte mezi ně, možná vás potěší, že se chystá druhá série!

Squid Game neboli Hra na oliheň je korejský seriál. Začíná velmi nevině s myšlenkou získání peněžní odměny za vítězství ve hře. Nic netušící hráči do hry vstupují s myšlenkou, že nastupují do novodobé verze „Kdo přežije“. To se rázem změní, jakmile začíná první hra. Dětská hra, kterou Češi znají pod názvem „Cukr, káva, limonáda“. Až na to, že v této hře po prohře nevypadáte, ale jste na místě zastřeleni. Najednou celá hra nabírá úplně jiné rozměry a stává se z ní hra o přežití. Seriál je plný zvratů, lítosti a emocí. Každý si v něm najde tu svou oblíbenou postavu a celé herní nasazení prožívá s ní. O to smutnější je, když postava vypadne a musí být usmrcena.

Některé státy se dokonce hrou inspirují a připravují Squid Game v reálném světě. Trest pro prohrané samozřejmě není tak krutý, jako ve filmovém světě. Tento způsob zábavy si našel spoustu fanoušků a zájemců.

Tvůrci už připravují druhou sérii. Sám režisér se svěřil, že pokračování cítí jako svou povinnost, jelikož dostal tisíce zpráv od fanoušků, zda plánuje pokračování. Sám cítí velký tlak a přízeň. Proto se rozhodl, že druhou sérii natočí.

Více informací neprozradil, tudíž není známo ani datum premiéry. Věříme, že se jí dočkáme co nejdříve a tvůrci nás nenechají dlouho čekat!