• Fashion News  • Letní dobrodružství na každém kroku v teniskách Chuck Taylor

Letní dobrodružství na každém kroku v teniskách Chuck Taylor

Léto hlásí, že je tady a je potřeba rozzářit ulice barvami. Černé a tmavé odstíny odložte stranou a vybavte se teniskami z nejnovější kolekce Chuck Taylor Glow Up. Nové Chuck Taylor od Converse jsou stvořené na léto a budou se vám hodit na hudební festivaly, ale také do městských ulic. Inspirujte se pro vaše snadnější rozhodování, protože barevné tenisky jsou základem každého šatníku.

Nízké i vysoké modely Converse se zahalily do zářivých barev a budou dokonale doplňovat váš styl na každém kroku. Klasiky Chuck Taylor All Star píšou svou historii již od roku 1917 a zamiloval se do nich každý, kdo je obul na první obutí.

Kultovní plátěný svršek a ikonická nášivka byly v aktuální kolekci doplněny o originální akcenty, které jsou inspirované světly zářícími ze stage při koncertech. Volba barev Chucků se nese v duchu disco osmdesátek, a tak skvěle ladí s vícebarevnými neonovými tkaničkami. Komfortní OrthoLite stélka je pak už samozřejmostí pro bezstarostné letní dobrodružství. Kolekci Chuck Taylor Glow Up najdete v obchodě Converse (@converseczesvk) v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

Zdroj fotografií: archiv značky Converse

Marketing manager