• Beauty  • Letní make-up za pár minut

Letní make-up za pár minut

Vytvořte si smokey eyey léta 2015. Vyměňte černý oční stín za bronzový, měděný či zlatý. Teplý odstín je uvolněnější než dramatický černý a skvěle se doplňuje s opálenou pokožkou.

A nezapomeňte, že k létu patří přirozený, odlehčený a svěží make-up. Jak ho vykouzlit vám přiblížíme v několika krocích.

  1. Krásná pleť

Zvolte lehký make-up nebo BB krém a roztírejte ho od kořene nosu. Nezapomeňte na čelo, bradu a krk. Odstín by měl zhruba odpovídat vašemu dekoltu.

14

  1. Žádné kruhy pod očima

Pod oči naneste korektor a lehce ho vklepejte špičkami prstů nebo za pomoci beauty blenderu. Použijte ho i na vnitřní a vnější koutky a celé horní víčko. Pak korektor na obličeji lehce zapudrujte.

20

  1. Zlatavý nádech

Pomocí širšího štětce naneste bronzový, měděný či zlatý stín na horní víčko a rozetřete ho do ztracena směrem ven i dovnitř. Menším štětečkem rozetřete stín i podél spodní linie řas, opět do ztracena.

227

  1. Nenápadná linka

Tužkou na oči do růstu řas vkreslete tenkou linku. Trochu ji protáhněte pro mandlový tvar. Pro přirozený vzhled linku lehce rozetřete.

16

  1. Dokonalé řasy

Na řasy nasaďte kleštičky a důkladně stiskněte. Poté si vezměte řasenku a její špičkou nejdříve nabarvěte jemné řasy vnitřního a pak vnějšího koutku. Dále pokračujte u kořínků v několika vrstvách a přejděte ke špičkám. Řasenku použijte jen na horní řasy.

19

  1. Přirozené obočí

Obočí pročešte kartáčkem. Případné mezery jemně vyčárkujte tužkou v barvě vašeho obočí.

21

  1. Svěží tváře

Růžovou nebo broskvovou tvářenku aplikujte přímo na vyčnívající partie tváří.

18

  1. Šťavnaté rty

Použijte lesk na rty s mírným zabarvením.

8

Nakonec dle potřeby zapudrujte obličej a máte hotovo!

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10