• Fashion News  • Luxusní značka Valentino RED otevře první pražský butik

Luxusní značka Valentino RED otevře první pražský butik

Mladistvá, hravá, ale přesto luxusní. Řada Valentino RED, mladší sestra proslulé italské značky, zavítá poprvé do České republiky. Její první monobrand butik se již během tohoto podzimu otevře v Maiselově ulici v centru Prahy. Na ploše 185m2 pak nabídne svěží dámskou kolekci, ve které nebudou chybět ani romantické šaty v moderním pojetí.

Jednou z tváří kampaně značky pro letošní A/W sezónu se stala česká modelka Barbora Podzimková, načasování proto nemůže být lepší. Obchod s luxusním oblečením v Praze otevře společnost Literix Group s.r.o., která na český trh přivedla také značky Dolce & Gabbana, Salvatore Ferragamo, Brunello Cucinelli nebo Hogan.

val5
val1
val3
val4
val2
val6

Řada Valentino RED se pyšní svěží a romantickou vizí, která nepostrádá ženskost  a umí být i proklatě sexy. Název přitom neodkazuje pouze na ikonický odstín červené, s nímž je mateřská značka Valentino neodmyslitelně spojená, ale také na akronym Romantické Excentrické Šaty (Romantic Eccentric Dress): právě variacemi na tento módní kousek je řada proslulá. Vyjma šatů si ale v kolekcích vyberete také halenky, sukně nebo stylové doplňky. Těšíte se stejně jako my?

Zdroj: archiv značky, 1