• Fashion News  • Zuzana Kubíčková uvádí limitovanou zimní kolekci Pop

Zuzana Kubíčková uvádí limitovanou zimní kolekci Pop

Ženskost, krajka, tyl, vlna a perfektní provedení – to vše najdete v nové limitované zimní kolekci s názvem Pop návrhářky Zuzany Kubíčkové. Prohlédnout si ji můžete již dnes 27.11.2018 v butiku značky v centru Chodov v Praze a od 29.11.2018 v brněnském Object concept storu.

Dnes, v úterý 27.11. 2018, se při příležitosti uvedení zimní limitované kolekce v centru Chodov budete moci setkat s návrhářkou osobně a připít si na nadcházející předvánoční čas.

„Ve svém vinohradském ateliéru dělám každý rok se začátkem adventu punč a perníčky pro stálé zákaznice. Tato akce se stala tak oblíbenou, že mám chuť ji přenést i sem, do své první kamenné prodejny v centru Chodov,“ říká návrhářka.

Zimní novinky budou barevné, převládat bude jasně červená s purpurovou doplněné o béžovou a černou. Návrhářka v kolekci pracuje se svými oblíbenými materiály, jako je krajka, tyl, vlna, ale také lurex a žakár. V kolekci bude vlněný kabát klasického střihu, zimní verze trenčkotu, slavnostní šaty, dlouhá tylová sukně, kalhoty a roláky. Nebudou chybět ani doplňky, které se hodí jako dárek pod stromeček, například peněženky, mohérové šály, noční košilky a župánky. O atmosféru se postará DJ a vaši krásu budou hlídat profesionální vizážistky Armani Beauty. Uvedení zimní kolekce proběhne dnes v 17.00 hodin v butiku Pop, který najdete v pasáži s prémiovými obchody českých a světových návrhářů The Designer Gallery v 1. patře centra Chodov.

Podívejte se do naší galerie, jaké kousky najdete v limitované zimní kolekci 

IMG_4131
IMG_4086
IMG_4003
IMG_3907
IMG_3795
IMG_3778
IMG_3726
IMG_3688

Fotografie: Adriana Fialová

Brněnské slavnostní představení značky Pop by Zuzana Kubíčková proběhne 29.11.2018 v Object concept storu, který je vyhlášen svým kvalitním výběrem jedinečných kousků. „Vybíráme artikly, které nemá každý další design shop a nejinak tomu je i s kolekcí Zuzany Kubíčkové,“ říká majitelka Objectu Jana Longaverová. V nabídce Object concept storu budou základní kusy z černo – bílé řady, bestseller podzimní limitované kolekce – zelený lurexový rolák a oblíbené doplňky – brože a límečky.

Zdroj fotografií: archiv značky

Marketing manager