• Fashion News  • Madonna oslavila 64. narozeniny – ohlédněte se s námi za jejími ikonickými vzhledy

Madonna oslavila 64. narozeniny – ohlédněte se s námi za jejími ikonickými vzhledy

Americká popová ikona Madonna patří mezi neznámější osobnosti světového showbyznysu. Královna pop music nás umí vždy překvapit, a rozhodně slova jako nudné či fádní ve spojení s touto hvězdou nikde nenajdete. Madonna patří mezi kontroverzní celebrity přitahující pozornost široké veřejnosti napříč generacemi. Vyniká nejenom jako úspěšná zpěvačka a herečka, ale stala se z ní za léta působení v showbyznysu osobnost, která udává trendy. Připomeňte si s námi jak šel čas s hvězdou, která oslavila 16. srpna své 64. narozeniny.

Módní chameleon

Madonna během své kariéry změnila vzhled nesčetněkrát, radikální proměnou ovšem neprošel jen její šatník. Slavná zpěvačka nosila krátké blond vlasy, ostré černé mikádo, jemné hnědé vlny, rovné blond vlasy, glamour vlny i prameny stažené do přísného drdolu. Zpěvačka v každé době udává styl. Střihy a vlasový styling se snažily její fanynky vždy napodobit a do kadeřnictví dodnes chodí s fotografií svého idolu.

Nestárnoucí hvězda

O styl a oblékání Madonny se v 80. letech starala módní umělkyně Maripol. Zpěvačce se v té době chtěly podobat všechny dospívající dívky. Doslova ikonickým se stal korzet s kuželovitou podprsenkou od Jeana-Paula Gaultiera z roku 1990. Za sexuální scény ve svých videoklipech a na koncertech se zpěvačka opakovaně dostávala do hledáčku různých náboženských organizací. Madonna však umí překvapit a ukázat se jako nespoutaná dračice i elegantní dáma. V roce 1996 natočila film Evita, který jí vynesl Zlatý globus v kategorii nejlepší herečka.

Dokonalé křivky

Madonna na svém vzhledu vždy tvrdě dřela, proto i ve svých 64 letech vypadá báječně a její postavu jí mohou závidět i o několik generací mladší kolegyně ze showbyznysu. Svoji perfektní postavu zpěvačka předvedla ve videoklipu k písni Beautiful Stranger, která vznikla jak filmový soundtrack k Austin Powers: Špion, který mě vojel. Tento song jí vynesl v pořadí již pátou cenu Grammy. Na MTV Video Music Awards 2003 pak Madonna šokovala vášnivým polibkem s kolegyní Britney Spears. V saténovém lila korzetu a body, které obepnulo její dokonalé křivky, se v roce 2006 blýskla ve videoklipu pro svůj song Sorry. V únoru 2012 Madonna vystoupila na halftime show na 46. ročníku Super Bowlu, k písni Give Me All Your Lovin si přizvala Nicki Minaj a M.I.A. V roce 2016 na Met Gala zpěvačka přitáhla pozornost krajkovou róbu od Givenchy odhalující její tělo.

Vždy na plný plyn

Madonna jak se zdá nestárne. Držitelka mnoha hudebních i hereckých ocenění jde zkrátka pořád kupředu a neztrácí přitom nic ze své přitažlivosti a umění šokovat. O tom svědčí i její bouřlivá oslava narozenin. Zpěvačka je aktivní na sociálních sítích a drží si ohromnou fanouškovskou základnu napříč generacemi. Madonna prostě nikdy nebude nudná, proto se drží na vrcholu slávy již desítky let!

Foto: Glamour, Pinterest, sociální sítě zpěvačky