• Fashion News  • Love is love: Simon Jacquemus si s partnerem řekli ANO

Love is love: Simon Jacquemus si s partnerem řekli ANO

Řekli si své ANO! Francouzský návrhář Simon Porte Jacquemus a jeho dlouholetý partner Marco Maetsri si v neděli 28. srpna 2022 řekli ano. Pár stvrdil svoji lásku ve francouzském Charleval na radnici Bouches-du-Rhône. Jacquemus byl se svým partnerem zasnouben již něco málo přes rok.

Jelikož se ale jednalo o svatbu módního návrháře, jehož letošní podzimní kolekce se nesla v duchu svatebních designů (kolekce Le Papier), nikoho asi nepřekvapí, co oblékli svatební hosté. Víkendová oslava lásky Jacquemuse a Maetsriho probíhala v okruhu jejich nejbližších, nechyběly zde ani známé tváře.

Svatba byla pro mnohé z nás v netradiční bíle barvě, kdy ženy oblékaly šaty z již zmíněné svatební kolekce. O velkou pozornost, samozřejmě kromě zamilované dvojice, se postarala zpěvačka Dua Lipa svým outfitem. Ta vynesla bílé průsvitné šaty, a to právě ze svatební kolekce Le Papier. Stejně tomu tak bylo například u herečky Tiny Kunakey.

Obřad Jacquemuse a Maetsriho se konal ve francouzském Charlevalu na radnici Bouches-du-Rhône, kdy Jacquemuse doprovázela uličkou jeho babička Liline, která také v tento slavnostní den vynesla šaty z jeho kolekce. Zamilovaný pár oblékl tradiční bílo-černou kombinaci. Jasquemus v padnoucím černém a Marco Maestri oblékl jemně bílou kombinaci saka a košile.

Fotografie: Harpes Bazaar/ Arnold Jerocki Getty Images