• Iveta D. for Dailystyle  • Megasmile – Zubní péče spojená s designem

Megasmile – Zubní péče spojená s designem

Megasmile je společnost založená roku 2007 zubním lékařem Dr. Rolandem Zettelem. Pan doktor Zettel vede ve Švýcarsku zubní kliniku a veškeré své poznatky vkládá do vývoje nových produktů.

Veškeré kartáčky společnosti MegaSmile jsou nejenom velice stylové, vkusné a minimalistické, ale co víc –  díky mikročástečkám mají také  bělící účinek.

• Megasmile LOOP Black Whitening je pravděpodobně nejlehčím zubním kartáčkem na světě, váží pouhých 14 gramů. Velice dobře se drží a jeho zakulacené tělo absorbuje stres a napětí z ruky. Má vychytaný a a funkční design, díky kterému šetrně čistí sklovinu. Pomocí duté rukojeti rozprostírá a snižuje tlak vyvíjený na zuby. Navíc díky aktivnímu uhlí odstraňuje zabarvení zubů.

• Megasmile Black Whitening je zubní kartáček klasického tvaru. Je vyroben ze stejného materiálu jako LOOP. Nejzajímavější na něm jsou ale jejho štětiny, které jsou vyrobeny z uhlíkových vláken. Ty mají super bělící vlastnost.

 

 

• Megasmile SOFT Black Whitening je doporučován především lidem, kteří mají přecitlivělé zuby a problémy s dásněmi. Mají ultra měkké speciální štětinky, též s technologií aktivního uhlí.

Značka Megasmile nabízí ale daleko více, než jen zubní kartáčky. Za vyzkoušení určitě stojí také např. jejich proslavený dentální sníh, který nepotřebuje vodu, ale je aplikován přímo do ústní dutiny. Dentální sníh megasmile je vhodný pro klienty s rovnátky, ale i pro skupinu s rizikem výskytu zubního kazu nebo špatného dechu.

25

Sonic Black Whitening

Bělení pomocí hydrotlaku

Účinek celosvětově prvního sonického zubního kartáčku megasmile Sonic Black Whitening je založen na spojení technologie ACP a technologie zvuku. Až 45.000 hydroaktivních  tlakových vln za minutu vytváří pulzující vlny tekutin, které vnikají do úzkých mezizubních mezer a čistí tak zuby. Speciální štětinky megasmile zajišťují leštící účinek a zuby jsou díky tomu znatelně světlejší a lesklejší.

26

 

Více produktů naleznete na jejich internetových stránkách či e-shopu.

Brzy budete mít možnost si s námi zasoutěžit o dentální sníh od Megasmile. Pro více informací sledujte naše stránky a Facebook.

 

 

 

 

 

12