• Fashion News  • Mikiny a kalhoty z Linen Cloud vám dodají pohodlí a přinesou harmonii, jako byste byli v přírodě

Mikiny a kalhoty z Linen Cloud vám dodají pohodlí a přinesou harmonii, jako byste byli v přírodě

Seznamte se s novou kolekcí Linen Cloud značky Sadalsuud House. Kolekce je inspirovaná návratem ze slunečných letních prázdnin do energického velkoměsta, kde si sice plníme sny, ale také den, co den vystupujeme ze své komfortní zóny. Právě proto vznikly kapsulové mikiny a kalhoty, vyznačující se svou unikátní jemností, přinášející vám naprostou harmonii i v těch nejrušnějších okamžicích. Vsaďte na pohodlí a oblékněte novou kolekci Linen Cloud i do rušného velkoměsta a přitom neztraťte nic ze svého dokonalého stylu. Připraveni na pohodlí?

Prémiové materiály

Pohodlné oversize kousky jsou vyrobeny ze speciální lněné teplákoviny zpracované přímo pro tuto kolekci. Tento materiál má jasně dohledatelný původ a k jeho úpravě nebyla použita žádná škodlivá barviva ani jiné toxické látky. Tepláky a mikiny z jemného organického lnu jsou tedy měkké na dotek a zároveň mají stejné vlastnosti jako běžné bavlněné. V Sadalsuud House pečlivě vybírají nejen materiály, ale starají se i o padnoucí střihy a i ty nejmenší detaily, jako jsou etikety, výšivky, potisky nebo krabice. Spolupracují proto jen s českými rodinnými firmami.

Umíme přesně trasovat produkt i vše, co je jeho součástí. V tom se lišíme od většiny ostatních značek a návrhářů, které obvykle obdrží výrobek hotový a přidávají jen svůj branding,

řekla zakladatelka značky Nela Zoe Holanová

První Comfort Zone Showroom

Značku Sadalsuud House založila návrhářka Zoe Holanová v roce 2020 se svým jediným produktem – mikinou The Hoodie, která se během pár měsíců stala bestsellerem. Sadalsuud je nejjasnější hvězdou v souhvězdí Vodnáře a v překladu z arabštiny toto slovo znamená nejšťastnější z nejšťastnějších, Sadalsuud House je tedy domov nejšťastnějších. Do portfolia značky se postupně přidaly nové střihy i materiály. A nyní přichází na řadu i nově zrekonstruovaný prostor, který již nebude sloužit jen k výrobě, ale stane se místem pro pohodové nakupování produktů té nejvyšší kvality a oázou klidu – Comfort Zone Showroom. Další novinkou pak bude kolekce Sadalsuud House Home, ve které naleznete polštáře pro vaši domácí pohodu.

Každý náš produkt vznikal a stále vzniká v mém ateliéru, pro spolupráci si pak vybírám jen lidi, kteří milují to, co dělají a vkládají pak do své práce dobrou energii, která doputuje až k zákazníkovi. V šílených podmínkách by přece nemohlo vzniknout nic, co člověku přinese pohodu. Abychom zachovali exkluzivitu a komfort pro každého zákazníka, bude možné náš showroom navštívit v rezervovaném termínu.“

dodala Nela Zoe Holanová

Foto: Linen Cloud