• Lifestyle  • Miluješ spojení fitness a hudby? Potom hashtag #pumpupthegym je to, co hledáš!

Miluješ spojení fitness a hudby? Potom hashtag #pumpupthegym je to, co hledáš!

V Praze všichni moc dobře znají concept “cool kids,” tedy teenageři, převážne současní millennials, kteří si kromě limitovaného streetwearu, počtu followers na Instagramu a stylových podnicích zakládají také na vytříbeném hudebním vkusu skládajícím se převážně z žánrů jako je rap, grimme nebo deep trap. Jelikož je stale větší hype okolo zdravého životního stylu, fitness a atleticky vypadajících insta models, Praze dlouho chyběla alternativa, kde by millennials našli spojení hudby, designu/fashion a workoutu.

Celé leto jsme měli možnost sledovat plakáty, billboardy, občas nám do ruky přišel nějaký ten letáček a social media byla plná toho nového Cool místa pod jménem John Reed, ale o co se vlastně jedná? John Reed je v České republice nový koncept fitka s neotřelou charakteristikou, nejen, že se jedná o stylové designové prostory, které se absolutně vyhýbají jednotvárnosti, jelikož jedna z částí vypadá např. jako světově proslulý Buddha Bar, další připomíná britský klub, kam si gentlemeni chodí popovídat se sklenkou whisky a doutníkem, jiná naopak pojímá prvky street art k vidění např. v newyorském Harlemu nebo Berlíně. Highlight celého projektu, ale spočívá v tom, že dvakrát až třikrát týdně je zde live DJ performance, který vyhoví jak milovníkům rapu, trapu, tak i popu. Fitko nabízí také cyber lekce aerobiku nebo cyclingu, které jen tak neomrzí.

Slavnostní otevření se 13. září opravdu podařilo, vše začalo tiskovou konferencí pro press, později se slova ujal už Ben Cristovao, který výborně reprezentuje jak koncept fitness, tak koncept music. Při jeho komentovaném skupinovém workoutu mu asistovala např. Nikol Švantnerová nebo Jitka Nováčková. Později se už večer nesl v duchu flying cateringu, social života, networkingu, beatu od pražského producenta a DJ NobodyListen a samozřejmě cvičení.

Je konec září, takže nejlepší čas na plnění jakýchsi předsevzetí do nového semestru nebo pracovního roku, mezi to si určitě spousta z nás přidala také nějaké to pravidelné cvičení a zdravý životní styl, z čehož logicky vyplývá i omezit party life. John Reed je tedy dokonalá alternativa, která vám vynahradí večírky a umožní dostat se zpět do shapu.